Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból kolan.....

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dawid2209



Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 13, 2009 7:55 pm    Temat postu: ból kolan..... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam taki problem od jakis 3 tygodni bola mnie kolana jest to ciagly bol przy wychodzeniu po schodach gdy siadne to czuje lekko takie jakby cieplo to samo z jazda na rowerze gdy pojade szybko przez chwile to tez takie jakby uczucie ciepla.a jak kucam na chwile i wstaje to takie dziwne uczucie w nogach ( to akurat mialme z 2 lata temu juz).PS.bol kolan zaczol sie nagle rano gdy wstalem i od tamtej pory go mam.prosze was o zdanie na ten temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pią Lis 13, 2009 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dawid2209,
Ile masz lat? czy robiłeś jakieś wyniki badań krwi?
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Lis 13, 2009 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bolą Cię jeszcze jakieś stawy?
masz stan podgorączkowy/ gorączkę?
coś jeszcze Ci dolega?
ile masz lat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group