Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból jądra.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jojoxx66



Dołączył: 24 Gru 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 24, 2011 3:19 pm    Temat postu: Ból jądra. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Od paru dni doskwiera mi ból jądra. Zaczęlo sie jakos wieczorem czułem że cos lekko mnie boli w podbrzuszu ale byl to strasznie słaby ból i myslalem ze to od nogi czy cos. Na drugi dzien rowniez nie bolalo mocno. Trzeciego dnia bylem na silowni i podczas podciągania i opierania sie nogami o drabinki czułem ucisk w podbrzuszu po lewej stronie. I to wlasnie sie okazalo ze to od jądra promieniuje. Ten ból nie jest mocny , podczas siedzenia i leżenia nic mnie nie boli natomist podczas chodzenia czuje troche ból . Dodam ze gdy moszna zrobi się taka jakby ,,mała'' to wtedy jądra nie latają i mnie nie boli a gdy moszna jest normalna to jądra wtedy latają i mnie boli. Dodam ze mam 14 lat. Kał , mocz oraz gazy wydaje normalnie. Prosze o pomoc z góry dziękuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maksy



Dołączył: 27 Mar 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zabrze
PostWysłany: Sro Mar 28, 2012 4:45 pm    Temat postu: Re: Ból jądra. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jojoxx66 napisał:
Witam. Od paru dni doskwiera mi ból jądra. Zaczęlo sie jakos wieczorem czułem że cos lekko mnie boli w podbrzuszu ale byl to strasznie słaby ból i myslalem ze to od nogi czy cos. Na drugi dzien rowniez nie bolalo mocno. Trzeciego dnia bylem na silowni i podczas podciągania i opierania sie nogami o drabinki czułem ucisk w podbrzuszu po lewej stronie. I to wlasnie sie okazalo ze to od jądra promieniuje. Ten ból nie jest mocny , podczas siedzenia i leżenia nic mnie nie boli natomist podczas chodzenia czuje troche ból . Dodam ze gdy moszna zrobi się taka jakby ,,mała'' to wtedy jądra nie latają i mnie nie boli a gdy moszna jest normalna to jądra wtedy latają i mnie boli. Dodam ze mam 14 lat. Kał , mocz oraz gazy wydaje normalnie. Prosze o pomoc z góry dziękuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group