Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból jądra

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andi84



Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 10, 2010 3:48 pm    Temat postu: ból jądra Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. chiałbym się dowiedzieć czy ból jądra może mieć coś wspólnego z alkoholem, bo ostatnio miałem troche imprez okazyjnych i jakoś zauważyłem, że mnie pobolewa prawe jądro. nie jest to mocny ból tylko taki odczuwalny i nie przez cały dzień tylko "okresowo".
byłem jakieś 3 tygodnie temu z tym u lekarza i podejrzewał, że to może byc spowodowane powstrzymywaniem się od wytrysku podczas seksu, zapisał mi cipropol (podczas zażywania nie piłem alkoholu) i jakoś po tym przeszło. ale teraz tak jakby wróciło (tylko lżej) a nie uprawiałem seksu od tamtej pory...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Maj 10, 2010 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

andi84
Jaki lekarz diagnozował?Może objaw występować z powodu żylaków powrózka nasiennego(jest to związane między innymi z abstynencją seksualną,alkoholem i inne przyczyny)przyczyny mogą takich objawów też być inne.Dobrze by było wykonać badanie kontrolne.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hudy136



Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 8:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
zrobiłem usg jader ponieważ czasami mam ból prawego jądra prawego podbrzusza i czasami nerki prawej

-USG wyniki:
prawe jądro prawidłowe /lewe warstwa płynu 0,8cm ,torbiel 0,73cm ,poszerzone żylakowato naczynia 0,4cm

Czy te bóle mogą pochodzić z lewego jądra skoro mnie nie boli lewe tylko czasami prawe, czy inna jest przyczyna?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group