Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból i drętwienie rąk

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matei



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 8:52 pm    Temat postu: Ból i drętwienie rąk Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od dwóch miesięcy pracuję na myjni samochodowej. Często mam przeciążona ręce , a zwłaszcza nadgarstki (operowanie karszerem- bardzo wysokie ciśnienie). Od jakiegoś budzę się rano lub w nocy i czyję mocne mrowienie w nadgarstkach i dolnych częsciach ręki. Myślałem na początku że mi krew nie dochodzi, ale ręce były ciepłe. Nie ważne w jakiej pozycji zasypiałem czy siębudziłem mrowienia nadal występowały. Po krótkiej przerwie w pracy mrowienia ustąpiły. Tat mówi, że mam zmożone ręce. Czy jest to coś niebezpiecznego??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 6:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aż tak niebezpieczne to to nie jest, ale wykonuj po pracy w domku kilka cwiczen na nadgarstki Smile a jeśli nie pomogą to po prostu smaruj ręce maścią rozgrzewającą... a przed zaśnięciem kładź je jak tylko swobodnie możesz.. broń boże leżec na dłoniach
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group