Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból głowy z "pływającym mózgiem"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szonot



Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 8:59 pm    Temat postu: Ból głowy z "pływającym mózgiem" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, nie chcę łamać zasad forum, ale nie bardzo wiem, gdzie szukać porady.
Od około 2-3 tygodni potwornie boli mnie głowa w tylnej części (na wysokości potylicy), ból jest cały czas taki sam (po APAP-ie nieco przeszło, ale na krótko), czasem mam uczucie jakby "mózg falował, albo pływał w czasce".
Ciśnienie utrzymuje się na poziomie 139/67 lub 133/70 (generalnie wyższa wartość jest na poziomie 139-132, a niższa wartoś na poziomie 64 - 79 i tętno najczęściej na poziomie 71 - 79).
Byłam u lekarza, stwierdził przemęczenie i zalecił hydroksyzynę i coffecorn podczas bólu głowy) - po pierwszym spałam, a po drugim miałam uczucie jakbym "stała z boku i patrzyła na wszystko" - miałam uczucie jakbym była na granicy obłędu.
10 dni w domu i żadnej poprawy - głowa boli w części potylicznej, czasem mam uczucie, jakby na czubku głowy coś mi pod czaszka wirowało (nie chodzę chwiejnym krokiem, a mam uczucie jakbym miała zawroty głowy), czuję ucisk w klatce piersiowej (jakby na środku mostka) i uczucie ucisku (jakby coś od środka rozpychało mi czaszkę w okolicy czubka głowy, czoła, policzków i uszu).
Najbardziej boję się tego, że te różne objawy sprawiaja , że czuję się, jakbym nie była sobą (otępiały, jabym sam siebie obserwował z góry lub z boku, a czasem mam wrażenie, że wszystko co mnie otacza jest takie obce).
Nie wiem czy to faktycznie efekt przemęczenia i silnego stresu?
Czy możecie mi coś podpowiedzieć?
Przepraszam, jeśli łamię regulamin, ale jestem nowa na forum i nie wiem jak się tu poruszać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jolka_123



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szonot napisał:
Witam, nie chcę łamać zasad forum, ale nie bardzo wiem, gdzie szukać porady.
Od około 2-3 tygodni potwornie boli mnie głowa w tylnej części (na wysokości potylicy), ból jest cały czas taki sam (po APAP-ie nieco przeszło, ale na krótko), czasem mam uczucie jakby "mózg falował, albo pływał w czasce".
Ciśnienie utrzymuje się na poziomie 139/67 lub 133/70 (generalnie wyższa wartość jest na poziomie 139-132, a niższa wartoś na poziomie 64 - 79 i tętno najczęściej na poziomie 71 - 79).
Byłam u lekarza, stwierdził przemęczenie i zalecił hydroksyzynę i coffecorn podczas bólu głowy) - po pierwszym spałam, a po drugim miałam uczucie jakbym "stała z boku i patrzyła na wszystko" - miałam uczucie jakbym była na granicy obłędu.
10 dni w domu i żadnej poprawy - głowa boli w części potylicznej, czasem mam uczucie, jakby na czubku głowy coś mi pod czaszka wirowało (nie chodzę chwiejnym krokiem, a mam uczucie jakbym miała zawroty głowy), czuję ucisk w klatce piersiowej (jakby na środku mostka) i uczucie ucisku (jakby coś od środka rozpychało mi czaszkę w okolicy czubka głowy, czoła, policzków i uszu).
Najbardziej boję się tego, że te różne objawy sprawiaja , że czuję się, jakbym nie była sobą (otępiały, jabym sam siebie obserwował z góry lub z boku, a czasem mam wrażenie, że wszystko co mnie otacza jest takie obce).
Nie wiem czy to faktycznie efekt przemęczenia i silnego stresu?
Czy możecie mi coś podpowiedzieć?
Przepraszam, jeśli łamię regulamin, ale jestem nowa na forum i nie wiem jak się tu poruszać.


Dodano po 37 sekundach:

udaj się do neurologa ,koniecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group