Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból głowy po uderzeniu - pomozcie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
josephinee



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 7:44 pm    Temat postu: Ból głowy po uderzeniu - pomozcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W poniedziałek rano uderzyłam w głowę klapą od bagażnika samochodu - zabolało było to takie średnie uderzenie, troche zabolało, ale nie straciłam świadomości ani nic takiego - wsiadłam w samochód i nie myślałam już o tym zdarzeniu. Jednak po 2-3 godzinach zaczęła boleć mnie głowa (raz na srodku, raz z jednej strony, raz z drugiej). Pomyślałam, że to może z niewyspania albo, że zbliża mi się okres i za bardzo sie tym nie przejełam. Jednak ten ból do dziś mi nie przeszedł ( a jest już czwartek wieczorem - 4 dzień). Nie mam żadnych innych dolegliwości, ale zaczynam się coraz bardziej bać. Rano jak wstaje nie boli mnie wcale głowa, w nocy jak się budzę też jest w porządku, tylko tak po 1-1,5 godziny od wstania z łóżka. Ostatnio też miałam trochę stresowych sytaucji, poza tym bardzo przejmuję się wszelkimi chorobami. I sama już nie wiem, czy to stres, czy po tym uderzeniu... Co robić??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A dochodzą do tego jakieś inne objawy? wymioty, światłowstrent? Lepiej skonsultuj to z lekarzem
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
josephinee



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

żadnych innych - tylko ten bol glowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na Twoim miejscu skonsultowałabym się z lekarzem.
niech skieruje Cię na badania i/lub do neurologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
josephinee



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na szczęscie to nie od tego uderzenia Smile Neurolog stwierdził, że to bóle napięciowe - związane ze stresem, czyli sama siebie nakręcałam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 8:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group