Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból głowy po pochyleniu się

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nitrox



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 6:38 pm    Temat postu: Ból głowy po pochyleniu się Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu mam coś takiego, że jak po dłuższym czasie pochylę się, to na głowie, tak bardziej po środku, troszkę w prawo (to chyba część skroniowa) odczuwam takie lekkie ukłucie (od razu przechodzi, tylko raz ukłuje), potem mogę się pochylać ile dusza zapragnie i wszystko jest ok, jednak jeśli dłuższy czas stoję, albo siedzę, to po pochyleniu się znowu ukłuje, a potem znowu jest ok. Jakby podczas pierwszego od jakiegoś czasu większego dopływu krwi do głowy takie lekkie ukłucie, kolejne skłony są już bez efektu. Co to może być? Jakiś mięsień, czy coś? Dodam, że jestem trochę pokrzywiony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bochen



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Płock
PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 1:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po temacie myslalem ze to zatoki, ale po przeczytaniu ze to uklucia to chyba jednak nie to, zatoki to masz ze jak sie pochylasz to zaczyna Ci pulsowac nad oczami i masz wrazenie ze zaraz Ci galki oczne eksploduja, a co do klucia to chyba nie zatoki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group