Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból głowy drżenie światłowstręt

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamiles



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 11:19 pm    Temat postu: ból głowy drżenie światłowstręt Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na wstępie przeproszę administratorów ponieważ nie mogę znaleść działu dla tego.

Witam
słuchajcie otóż mam 19 lat i okropne bóle głowy, ale od początku.
Od 4 lat leczę się na zatoki (na BÓL głowy też, mam stwierdzone nadciśnienie),
parę miesięcy temu stwierdzonego polipa zatoki szczękowej, ale pani najpierw powiedziała, że nic nie widzi, a jak zobaczyła, że na opisie z rentgenu jest stwierdzony to dała mi za 7 miesięcy bioprądy byłem kiedyś na tym i nic nie daje.
Przeczytałem, że to się operuje, ale co trzeba zrobić dodatkowo i u kogo skwalfikować to, tylko prywatnie tak?

Przy okazji byłem wysłany na badania głowy pan mi przyczepiał na głowę kable i pytał się o coś i kazał coś tam robić i TAM też stwierdzono, że jest nie tak bo są jakieś złe wyniki ja poszedłem z opisem do pani naurolog ona mówi, że no jest źle, że są zatory, zaczęła mi tłumaczyć, że żyły się blokują czy coś takiego, ale o co chodzi?
i z tąd mam te bóle głowy i skoki ciśnienia do głowy (na nadciśnienie też się leczyłem, ale byłem tak kalecznie leczony, że zrezygnowałem) i ona powiedziała, żebym brał ibuprom jak mnie boli głowa, (dla mnie to jak wypchaj się, ale się nie odzywałem już).
Mam bóle głowy, po bokach (skroń), z tyłu u góry, boli mnie podniebienie od dołu jak by mi ktoś w wiercał coś (co jakiś czas).
Drżą mi mięśnie, albo powieki, NIE da się nic zrobić denerwuje to mnie, jak potrafię tak mieć 1-2 godziny że mi lata naprzykład brew TO jak się UCZYĆ, żyć się odechciewa.
Czasami robią mi się przekrwione oczy i czuję pulsowanie krwi w głowie i żyły mi wychodzą takie sine się robią, a jak wstaje rano to zawsze takie mam, (wysypiam się, śpię 7-8 godzin).
Biorę witaminy,
ostatnio brałem spox-a (tabletki uspokajające, nawet pomagały trochę, ale się senny człowiek robi tzn. nie byłem taki nerwowy), ale od dwóch tygodni nie biorę, bo 2 paczka z rzędu trochę za dużo...

Myślałem, że to z powodu np. mp3 więc odstawiłem, nie poskutkowało, myślałem, że od monitora, spędzam po godzinie dziennie, nie pomogło, nie pale, nie pije alkoholu, nie biorę prochów.
Matka ojca ma cukrzyce, ojciec nadciśnienie, chodzą na zajęcia z wf, czasem (raz w tygodniu) biegam ze znajomymi. Nigdy nie miałem żadnych innych problemów, tylko z głową i zatokami....

{słuchajcie, zrobiłem jeszcze badanie krwi i TAM też odbiegało od normy parę rzeczy, ale to brechta, nawet mnie do gabinetu nie zabrała lekarka tylko wzięła i w drzwiach na to spojrzała i powiedziała, że ok, jak są normy obok, a jest po za nimi....}
Czy to takie przejściowe 19-20 lat dorastanie itp. czy trzeba się wykosztować dla siebie samego i pobiegać po prywatnych lekarzach i coś z tym zrobić?
masakra studia, a ja nie mogę nic zrobić, teraz powinienem się uczyć, ale tak mi się ta brew telepie, że nie mogę po prostu, dlatego posta piszę, albo np. jak mi się zacznie w dłoni tak robić to na 5 minut muszę przestać pisać, ogólnie szybko się męczę, jakoś idę spać zmęczony wstaje zmęczony....
nie poznaję siebie i się to nasila.
ale mi wyszło narzekanie, ale przeszkadza mi to funkcjonować po prostu już i nie wiem, od jakiego lekarza zacząć bo kasy nie mam na wszystkich czy kupić pistolet?, a może psychiatra:D ?

dzięki z góry jeżeli ktoś się zdobędzie na pomysł to przeczytać i odpowiedzieć

po za tym słuch mi się wyostrzył wiem, że to dziwne, ale przejeżdżająca karetka po prostu mnie unieruchamia i powoduje okropny ból głowy, piski, ruszający autobus, hałas...
i dostaje czasem w ciągu dnia nie wiem jak to nazwać, ee światłowstrętu strasznie mnie razi, po parunastu minutach to przechodzi, ale to nie tak, że zmieniam pomieszczenie tylko np. pracuje w ogródku dłuższą chwilę i nagle mnie łapie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group