Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból brzucha

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
viktor



Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 1:10 pm    Temat postu: ból brzucha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Miesicac temu spotkalem sie z dziewczyna, mielismy sie kochac ale skonczylo sie tylko na penetracji palcami, dodam ze bylo to dzien po miesiaczce. Wczesniej w ten sam dzien sie onanizowalem, umylem rece, ale po jakims czasie kilka kropel wylecialo i moze przypadkiem jakas czesc nasienia naniosla mi sie na reke, a po 3 godz sie z nia spotkalem i boje sie ze wczasie penetracji palcami moglo zostac troche plemnikow na mojej rece. Czy w taki sposob, przez penetracje moze dojsc do zaplodnienia? Wczoraj czyli dokladnie po miesiacu skarzyla sie o bol w tamtych miejscach i mowila ze to troche inny bol. Nie wiem moze to zwykly bol przedmiesiaczkowy. Pomozcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozliwosc zajscia w ciaze w takim przypadku jest rozna zeru. Na pewno przyczyna bolu jest zupelnie inna. Jesli bol nie przejdzie radze wybrac sie do ginekologa. Pozdrawiam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
viktor



Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

napewno ? jestes pewna na 100% ?? bo tak sie boje! jej znajomi mowili ze moze jej jajniki zawialo. Boje sie ze moze mialem na ręku jakies znikome ilosci nasiena. To bylo od razu po miesiaczce i zwykla penetracja palcami, a jednak sie boje. Napewno bol w tamtych okolicach i to wlasnie kiedy ma miec okres nie nalezy do objawow? Prosze napiszcie wiecej postow! Pozdrawaim!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciaza niemozliwa. Bol moze byc objawem zblizajacego okresu albo jakiegos ginekologicznego schorzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
viktor



Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 10:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uffff no to mnie pocieszyliscie Smile kamien z serca Smile dzieki za pomoc!!! pozdrawiam :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group