Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bol brzucha

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
keeeeeeem



Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 19, 2009 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam 21 lat, nadwage, waze okolo 110 kg wzrost 193 cm.

Wczoraj rano przed wyjsciem do pracy zjadlem 2 kanapki po ktorych dopadl mnie dziwny bol brzucha, bolalo mnie caly dzien.. myslalem ze przejdzie i nie przeszlo. poszedlem do apteki, pani w aptece doradzila mi nospe, zjadlem juz 4 tabsy i nie pomoglo, wszamalem rowniez kilka tabletek espumisanu i dalej odczowam bol.

dokladnie boli mnie na wysokosci pępka po lewej stronie ok 15-20 cm od pepka

co to moze byc? przejdzie czy isc do lekarza?

Dodano po 1 minutach:

dodatkowo dodam ze bol jest mniej odczuwalny na wydechu, kiedy lapie gleboki oddech bol sie nasila
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marti111111



Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 21, 2009 7:33 pm    Temat postu: Idź Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinieneś iść do lekarza . Nie zwlekaj z bólem , może być to coś poważnego , nie męcz się . Może doznajesz jakiś skurczy podczas wydechu ? Jak na to nie spojrzeć lekarz jest najlepszym rozwiązaniem .. Życzę powodzenia !!! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arlet



Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ze swiata
PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 11:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

warto pojsc do lekarza i sie przebadac czy to nie jest cos powaznego. jednak jak znowu cie zlapie mozesz wziasc cos rozkurczowego, jak buscopan. pomaga tez wlasnie jak sie za szybko i za duzo zje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dawid18



Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Elbląg
PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 8:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przedewszystkim idź do lekarza. Mnie całkiem niedawno złapały też dziwne bóle i trwały kilka dni. Na tym właśnie forum polecono mi Buscopan i mi osobiście pomógł. Możesz spróbować napewno ci nie zaszkodzi, a jeśli ból jest na podłożu skurczowym to napewno ci pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group