Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból brzucha pod lewym żebrem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cetiax



Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 10:09 am    Temat postu: Ból brzucha pod lewym żebrem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, od dłuższego czasu mam dolegliwości z brzuchem... Poprostu nie wiem co mi jest, wydaje mi się, że jestem chudszy niż bylem.. Niedawno - teraz, wziołem no-spe i zjadłem zupę, troche się polepszyło. Nie raz, mnie coś boli pod lewym żebrem, tak jakby niedokrwienie. Brzuch mnie boli w takich kwartałach.


Poniedzialek, Wtorek - nie
Sroda, Czwartek - tak
Piatek - nie
Sobota - tak

etc. to jest tylko przykład, prosze dajcie mi jakas rade, jakie leki mam brac, albo cos... Mam 15 lat.

@edit

Dodam, że jak siedze przy komputerze zgarbiony, nie odczuwam aż tak bólu.


----edit by emilka----
jeśli mozesz, nie pisz w nazwie tematów zwrotów: prosze pomóżcie, pomocy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę, że zanim sięgniesz po jakies leki, to powinieneś zrobić morfologie i usg jamy brzusznej lub po prostu na początek wybrać się do gastrologa. bo może to być np. powiększona śledziona lub jelito grube...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Emilką. Smile
A czasami paskudne objawy daje tasiemczyca, albo lamblie.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cetiax



Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dajmy na to, ze mam powiekszona sledzione. I co teraz? Jakaś operacja? Zabieg?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martha...



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

takie forum moze tylko podsunąć Ci pomysły... mzoesz mieć np. bakterie w brzuszku... moze to być wszytsko... trzeba się wybrać do lekarza na początek dostaniesz pewnie jakies tabletki na wysuszenie bakterii albo na zmniejszenie jakiegos organu pozniej pewniebedzie trzeba kombinować jesli to nie da efektu ale im szybciej wybierzesz się do lekarza tym lepiej dla Ciebie! masz młody organizm to nie powinno być problemówz walką z jakims schorzeniem... zdrówka życze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group