Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból brzucha po prawej stronie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomakeo



Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lip 08, 2010 11:35 am    Temat postu: Ból brzucha po prawej stronie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Borykam się z tym problemem już od dłuższego czasu. Mianowicie strasznie boli mnie brzuch z prawej strony najczęściej w nocy. Ból uniemożliwia mi normalnie funkcjonować, wytrąca z równowagi, przybija. Pierwszy raz zabolało mnie tak w ubiegłym roku. Zignorowałem to ale teraz boli mnie praktycznie codziennie. Podczas "ataku" strasznie "Jeździ" mi w brzuchu, nudności, ból promieniuje do dolnego odcinka pleców i prawej łopatki. Żadna pozycja nie łagodzi bólu. Do tego strasznie schudłem (z 60 kg na 53 kg w ciągu ok. 4 miesięcy) i nie mogę przytyć. Spowodowane jest to prawdopodobnie tym, że nie mam ochoty na jedzenie. Dodam jeszcze, że od 2 dni męczy mnie "poranna biegunka". I może to zabrzmi głupio ale na ból pomaga mi jedynie zapalenie papierosa (chwilowe zniwelowanie bólu).

Ktoś może ma podobne dolegliwości ?
Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wrukowski



Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 10, 2010 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam nie jestem zadnym ekspertem poprostu tez mam pewne dolegliwosci i po przeczytaniu twojego posta mysle o kamicy drog zolciowych(woreczka). Pisales ze bol jest z prawej strony i ciagnie sie po plecach do lopatki, nudnosci z tego co wiem (od mojego lekarza) to typowe objawy kamieni na woreczku. Wskazane jest wykonanie USG jamy brzusznej zeby sie upewnic. Do tego czasu napewno dieta lekkostrawna no i koniecznie wizyta u lekarza. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tomakeo



Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam jeszcze pytanie. Czy możliwe, że spowodowane jest to nadmiernym stresem ? Jeszcze do niedawna byłem hipochonrykiem (może dalej jestem) i prawdopodobnie dokucza mi nerwica ... Dziwi mnie to, że gdy się odstresuje to ból jak ręką odjął. Pomóżcie coś ... przez to co się dzieje mam kompleksy bo przy wzroście 175 cm ważę jedynie 53 kg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wrukowski



Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 17, 2010 3:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz ja mam niemal to samo co ty i tez mam nerwice i depresje przez to wszystko, wiec wiem jak sie czujesz. Ja tez kiedy sie uspokoje objawy mi przechodza, i tak jak ty szukam pomocy jak narazie bez skutecznie. Dla tego zdecydowalem przeznaczyc troche pieniedzy na to zeby zrobic sobie wszystkie mozkiwe badania,gastroskopie,USG,colonoskopie,i kompleksowe badanie krwi, jeski wszystko bedzie ok dopiero w tedy udam sie do psychologa. Odezwe sie za miesiac jak juz bedziepo wszystkim tobie polecam zrobic to samo pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Lip 18, 2010 10:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tomekeo jak najbardziej stres bedzię oddziaływał na pracę Twojego serca. Warto znaleść sobię zajęcie, które będzie właśnie niczym lekarstwo.
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group