Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból brzucha, okolic odbytu, nerek, drętwienie i skurcze nóg

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nerkos



Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 12:30 am    Temat postu: Ból brzucha, okolic odbytu, nerek, drętwienie i skurcze nóg Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 24 lata. Od jakiś może 3-4 tygodni czuje dyskomfort a czasami lekki ból w okolicach odbytu a nawet że tak powiem na całej powierzchni pośladków. Nie wiem czy to hemoroidy czy nie, stolec raczej normalny, krwawień nie mam, parę tygodni temu jedynie kilka razy przy podcieraniu się widziałem krew na papierze ale już tego nie mam. Czasami boli mnie brzuch aż do okolic pęcherza oraz mam jakby zgagę tzn. czuje takie gorzko-kwaśne w żołądku. Od 3 tygodni mam codziennie gazy, przy czym często (chyba przez te gazy) mam mokro w okolicach odbytu. Miałem momenty że bolały mnie całe nogi, takie obolałe jakbym miał gorączkę. Od jakiegoś czasu również mi nogi (głównie prawa) lekko drętwieją lub czuje lekki ból w stawie kolanowym oraz w stopie, również lekkie skurcze. Dziś rano się obudziłem i moja prawa noga była cała odrętwiała i czułem lekki skurcz, była też jak się nie mylę trochę zimna w porównaniu do lewej i nieco chyba bladsza więc zacząłem szybko ją masować. W miarę już przeszło ale czuje nadal w nodze lekkie drętwienie, takie mrowienie. Zdarzyło się mi też parę razy ból w okolicach nerek, ból głównie pojawiał się przy głównie skręcaniu ciałem. Może to nie istotne ale z 2 razy zdarzył mi się ból pod żebrami z lewej strony.

I tak z innej beczki od bardzo dawna zdarza mi się niezbyt często ale jednak czuć coś z tyłu czaszki po lewej stronie takie mrowienie i jaby pulsowanie, głównie w nocy tak mam jak leże już w łóżku, czasami przy tym mrowieniu i pulsowaniu w tym miejscu mam tak że mi się lekko obraz zamazuje i gałki oczne jakby drgały lekko na boki i po chwili przestaje...

Mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto choć trochę będzie wiedział co może mi jest... Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macalsca



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Heaven
PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 10:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja propozycja jest bardzo prosta i w sumie dosyć logiczna - w Twoim przypadku zdecydowanie najlepszym wyjściem będzie udanie się do lekarza. Tak duża ilość objawów może zostać zdiagnozowana tylko przez osobę naprawdę znającą się na medycynie, więc jeszcze dzisiaj proponuję wizytę u swojego lekarza rodzinnego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group