Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból brzucha, głowy,wymioty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ananas



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 03, 2012 10:40 pm    Temat postu: ból brzucha, głowy,wymioty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

syn ma 8 lat od około 1,5 miesiąca zdarzało mu się wymiotować 1 raz dziennie( 1-2 w tygodniu,w różnych odstępach po jedzeniu) , póżniej częściej, ostatnio nawet codziennie , zrobiłam badania pod kontem wyrostka okazało się że to nie to , chociaż w usg (widoczny ślad płynu w zatoce Douglasa ).
Inne objawy: często boli go brzuszek ,nawet mówi że prawie cały czas,jest mu niedobrze i boli go bardzo głowa -te objawy pojawiają się i i następują wymioty. CO TA MOŻE BYĆ NASUŃCIE MI JAKĄŚ MYŚL jakie badania jeszcze zrobić z niektórych wyniki odbiore jutro Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
simian raticus
Zbanowany


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Masaczjusets
PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 9:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Grypa zoladkowa, albo za duzo komputera (jesli uzywa). Wrzody mozliwe takze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ellenka



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 21, 2012 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co Ci doradzić. A po jakim jedzeniu? Może po produktach z nabiału, mleka? Jeśli tak to może to być nietolerancja laktozy. Nie wiem, jakoś tak mi się nasunęła taka myśl po przeczytaniu Twojego postu. Jeśli tak to warto zrobić mu badania pod tym kątem, choć ja zastanawiałam się na początku czy nie miałam aby skażonego mleka. Nie wiedziałam po prostu że jest coś takiego jak ta nietolerancja. Poza tym różne rzeczy się w naszym kraju dzieją. Niedawno czytałam artykuł o tym ile jest czynników niebezpiecznych dla mleka zanim trafi na nasz stół, że oniemiałam (zresztą zachęcam do przeczytania go Usuwam Gosia85 Tylko pamiętaj o jednej rzeczy - jeśli faktycznie jego organizm nie toleruje laktozy: musisz dostarczać mu wapń z innego źródła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group