Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból barku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowa127



Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 26, 2008 10:57 pm    Temat postu: ból barku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnimi dniami rozbolał mnie strasznie lewy bark. Nie wiem dokładnie z czego. Może złe ułożenie w czasie snu?
W każdym razie nawet nie wiem gdzie mnie boli. Po prostu boli mnie gdzieś w środku. Przypuszczam, że to nerw. Co robić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Not A Chance.



Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z wewnątrz.
PostWysłany: Sro Mar 26, 2008 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Próbowałaś łykać przeciwbólowe tabletki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowa127



Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 12:01 am    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za poradę. Jakoś nie przyszło mi to do głowy. Widziałam się jedynie u neurologa na dodatek do wszystkich moich kłopotów. Ale jakoś przeszło. Przynajmniej na razie. Jak przyszło tak poszło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowa127



Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 2:17 pm    Temat postu: ps. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piszę tu bo może to dziwne, że nie pomyślałam żeby zjeść tabletkę przeciwbólową. Chyba najbardziej dlatego, że często "byle co" mnie boli.
Nie jem tabletek za każdym razem jak "coś" mnie zaboli. Cokolwiek. Poza tym swego czasu miałam naprawdę wielkie boleści. Nic nie działało Sad.
Lekarze coś tam gadali. W końcu jedna tabletka zadziałała. A tak to nic. A dosłownie już ryczałam z bólu Sad. itp. itd. Może dlatego tak jakoś nie pomyślałam o tabletkach. Tym bardziej, że nie wiem czy to nerw mnie rozbolał czy coś innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A moze jak to mowia "zle spalas" i przez cala noc bark sie nadwyrezyl i dawal o sobie znac... ja tak czasami niestety mam... ale przechodzi po paru dniach:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowa127



Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 4:40 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wątpię. W takich przypadkach powinno się coś śnić. Raz miałam podobne zajście - wtedy śniło mi się, że jestem w średniowieczu i prowadzą mnie na miejsce sprawiedliwości. To znaczy mam mieć obciętą rękę za kradzież czegoś tam. Gdy się obudziłam - faktycznie dłoni nie czułam.
Ale ja już nawet byłam głucha przez 3 miesiące w życiu mem więc kto wie co będzie dalej. A lekarze bezradnie rozkładali ręce. W końcu samo mi przeszło. Pamiętam, że około 3 miesiąca trwania mojego schorzenia byłam już pewna, że niebawem ogłuchnę na dobre. Ale mi przeszło.

Pozdrawiam,
nowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group