Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

boje sie - pilne..

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ines_



Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 3:07 am    Temat postu: boje sie - pilne.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Bardzo się boję, że mogę być w ciąży.. Szukałam i czytałam na temat objawów, ale sama do końca nie jestem pewna..
1 stycznia przestałam brac tabletki "Harmonet", w ten dzien kochałam sie z moim chlopakiem, dostałam okres po tabletkach normlanie, jakies 3 dni pozniej. Potem kochalismy dwa tygodnie pozniej, oczywiscie zabezpieczeni prezerwatywą- więc powinno być ok. Ale nie dostałam kolejnego okresu, mam dużo białych upławow, byc moze troche piersi powiększone.. Jednoczesnie mialam sporo stresow i nieprzespanych nocy z powodu sesji Smile
Zaczynam sie powoli stresować.. Czy możecie mi coś doradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 9:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdy skończy sie sesja wybierzcie sie po południo gdzieś za miasto i nie wracajcie przez 2 dni Wink - odprężenie i przyjemność gwarantowana Razz

W dniu w którym odstawia sie tabletki nie da sie zajść w ciąże. Tabletki przecież muszą przestać działać i to porządnie Smile

Gratuluje tez myślenia (na poważnie) z tą prezerwatywą, jeżeli nie zauważyliście nic szczególnie nie pokojącego to musi znaczyć że nic sie nie stalo Wink - a nie wymyślać sobie jak te plemniki "rambo" mogł by sie przedostać Razz

Stres to jak wielki pies. Wygląda groźnie, a gdy sie go odpowiednio podejdzie potrafi być milutki Wink Stres zawsze byl jest i będzie, i czasami będą widoczne jego skutki. No chociażby przesunięcie okresu, bezsenność, szybka irytacja. Jeżeli jednak nie trwa on zbyt długo i ma sie sposoby aby zrównoważyc go chwilami szczęścia, radości, dobrej zabawy, to potrafi motywować Wink Potrafi sprawić że skupimy sie na jednej (czy tez paru) rzeczach, zrobimy je sprawdzając siebie czy solidnie to jest wykonane oraz nie bedziemy rospraszać sie na innych sprawach. A potem gdy zostanie to wykonane oddamy sie w wir przyjemności Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ines_



Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 6:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedz. Bardzo mnie pocieszyła Smile Ale mam jeszcze jedno pytanie.. ile powinnam jeszcze czekać na okres? Czy może lepiej wybrać się już do ginekologa - żeby dał mi jakieś tabletki, które przespieszą okres?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To już zalezy od Ciebie, możesz poczekać, a jeżeli jednak nie będzie ci to dawać spokoju to idz do lekarza. Po co sie denerwować jak można iść odrazu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group