Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

blizny na jajnikach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madzia1106



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 4:22 pm    Temat postu: blizny na jajnikach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzy lata temu miałam operacje usunięcia torbieli z jajnika.Torbiel była ogromna-miała 11 cm,ale jajnik pozostał nienaruszony.Ostatnio na badaniu usg lekarz powiedział mi, że prawdopodobnie powtała niedawno blizna po operacji na tym jajniku,bolesna w czasie badania usg.I nic więcej mi nie powiedział.Ja natomista słyszałam, że takie blizny się usuwa.A nie wiem co to za sens usuwania blizny po operacji, po której może powstać nowa blizna.Czy któraś z Pań miała tego typu problem,bo moja wizyta u lekarza wypada dopiero za kilka miesięcy a chciałabym wiedzieć coś więcej teraz. Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group