Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bliznowiec a laser

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogna



Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódz
PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 3:57 pm    Temat postu: bliznowiec a laser Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze by ktos z wlasnego doswiadczenia,odpowiedzial mi na pytanie,czy wogole laser pomaga na zminilizowanie bliznowca???????Moja córka jest po 5 zabiegach wstrzykiwan,efekt jest zadawalajacy-blizna sie spłaszczyla,teraz w dalszym etapie ma proponowany laser.Mam obawy co do tego co tu przeczytalam.Czy jest wiec ktos kto mial taka kolejnosc zabiegow???pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam :0 Odpisałam Pani na maila i dopiero traz przeczytałam tutaj ten post. Ja miałam w takiej kolejności i jestyem zadowolona. Myślę że z tym laserem to są naświetlania i taka kolejność (ostrzykiwanie poźniej laser) jest odpowiednia. A jakie ma Pani obawy związane z laserem??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bogna



Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódz
PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 12:59 am    Temat postu: odpowiedz do pani Anetki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za odpowiedz,ja juz do pani odpisalam ale zupelnie nie wiem gdzie to poszlo.Jesli chodzi o moje obawy,to jedynie takie ze nie nastapi zadna wieksza zmiana w wygladzie tego bliznowca,a koszty i emocje mojej corki beda dosc duze.dzis wlasnie corka miala kolejne wstrzykniecie i wlasnie propozycje laseru a wiec dzis weszlam w to forum.pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 1:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozumiem obawy:) A apopo laseru to chodzi o naswietlania tak jak ja mialam?? Czy o jeden konkretny zabieg??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bogna



Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódz
PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 1:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie tego dokladnie niewiem poniewaz mieszkamy z corka z racji jej ksztalcenia sie.w dwoch odleglych miejscowosciach.Mam dopiero rozmawiac z lekarzem,i ewentualnie podjac decyzje.Sa to koszty dosc duze poniewaz zdecydowalismy wkoncu leczyc to w prywatnej klinice u jakiegos dobrego,wyspecjalizowanego lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group