Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

blizna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcel10



Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wielkopolska
PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 12:53 am    Temat postu: blizna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej jestem piłkarzem i miałem ostatni wypadek na meczu a mianowicie przeciwnik uderzył mnie łokciem w górną warge i podczas uderzenia warga moja została rozcięta o moje zęby w wyniku tego miałem rozerwaną wargę nie poszedłem do szycia bo bałem się blizn ale po zagojeniu mam widoczny mały rowek na ustach i proszę o radę jak mam sobie teraz z tym poradzić by ten rowek zniwelować bądz sprawić by był mniej widoczny dziękuje za pomoc Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


max 3 emoty obok siebie plizzz. emilka -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A to jest aż tak widoczne? Głupio zrobiłeś że nieposzedłeś do lekarza, moja kuzynka miała tak samo poszła do lekarza i ma delikatną blizne i dostała do tego jeszcze solidne odszkodowanie.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na blizny ponoć dobra jest maść Cepan. można ją kupić w każdej aptece bez recepty. ale nie wiem czy coś na dołek w wardze pomoże...
możesz również pójść do apteki i popytać o jakieś specyfiki na zmniejszenie blizn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcel10



Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wielkopolska
PostWysłany: Sro Sie 20, 2008 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze mi ktoś powiedzieć czy ta maśc cepan jest skuteczna czy raczej kuracja na marne pójdzie jak ona działa niweluje blizne czy po czasie ona znów się pokazuje czy jak prosze o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 5:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja maść stosowałam na blizny po trądziku.
z tym, że nie stosowałam jej odpowiednio długo. musze jednak przyznać, że maść nawet zadziałała.
spowodowała mniejszą widoczność blizn.
wiem, że ludzie stosują ją również np na rozstępy. które z czerwonych robią się perłowobiałe.
spróbuj a się przekonasz.
moja siostra kiedyś miała operację nogi. z boku kolana miała okropną bliznę. widać było cały szew. do teraz go widać ale mniej.
lekarz przepisał jej jakąś maść na blizny (niestety nie znam jej nazwy) . jeśli dobrze kojarzę to była maść ze sterydami.
dlatego jeśli chcesz coś skuteczniejszego idź albo do apteki i popytaj albo do lekarza i zapytaj o maść zmniejszającą blizny.
lekarz obejrzy wargę i zadecyduje jakie dalsze kroki podjąć.
kto wie. może blizna stanie się mniej widoczna:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group