Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Blizna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zk



Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 23, 2006 4:25 pm    Temat postu: Blizna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, minęło juz 2 lata od mojego wypadku rowerowego, no i do tej pory została mi czarna blizna kolo oka bardziej na policzku w kształcie liczzby "21" Very Happy więc może wiecie jak sie pozbyć tego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Nie Kwi 23, 2006 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sa masci na blizny, ale nie wiem czy przy twojej pomoga. Jest cepan, contratubex(z tych tanszych), pozniej dermatix, veraderm-drozsze.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zk



Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 23, 2006 5:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cepan używałem zaraz po wygojeniu ran Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Nie Kwi 23, 2006 6:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cepan jest jedna z tych mniej efektywnych masci. Ja uzywalam na blizne po operacji zelu silikonowego dermatix(cena ok 160zl). Efekty sa ale male, ale są Laughing Sproboj czegos moze cos ci pomorze.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group