Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Blizna i zaczerwienienie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bogas88



Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 27, 2007 12:00 am    Temat postu: Blizna i zaczerwienienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!!
kilka tygodni temu miałem mały wypadek i w wyniku jego obdarłem sobie część twarzy w okolicy lewego oka, rana obdarcia w miare bardzo szybko sie zagoila do konca ok 1tygodnia ale teraz mam tam małą bliznę i pewne dość znaczne zaczerwienienie które zostało od tego zadrapania. Chciałbym się dowiedzieć jakimi środkami mógłbym zacząć smarować lub coś wogóle zrobić z tym zaczerwienieniem i blizną?? Proszę o porady!!
Pozdrawiam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 27, 2007 12:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na blizny dobry jest Cepan ( ok. 20 zł ). Stosowałam na blizny po krostkach i polecam. Ale rana musi być zagojona dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group