Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Błagam o pomoc

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaskola



Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 3:58 pm    Temat postu: Błagam o pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od 3 tygodni pojawiły się u mnie dziwne stany.Miałem podobne pół roku temu ale nie były ona aż tak uciążliwe.Mam uczucie , że jestem nieświadomy , brak mi poczucia siebie tak jakby mnie wogóle nie było.Do tego wszystko mi się wydaje takie sztuczne i nieprawdziwe.Kiedy jakś myśl przychodzi mi do głowy od razu jest gaszona stwierdzeniem , że jest to nieprawdziwe.Nie wiem co się dzieje i nie mogę juz wytrzymać.Pół roku temu wykonałem badanie Tomografii komputerowej a pani neurolog powiedizała , że mam "podręcznikowy mózg" pomozcie,czy mozliwe ze w wieku 17 lat moj moz umiera??


----------------edit by drapaka-------------
Nie został zmieniony temat mimo 2 ostrzerzeń. Post został zablokowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 4:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Matrix? Twisted Evil Wink
Jezeli bierzesz jakies dragi...chodz by zielsko palisz...rzuc to....
A tak poza tym to powiedz o tym problemie roidzca....i szukaj pomocy u psychologa jakiegos...
nie wiem...


Opowiedz cos wiecej o tym...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaskola



Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie biore , nie pale...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 8:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może jesteś nieszcześliwie zakochana? i taki stan przybiera Twoje rozumowanie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponowala bym ci udac sie do psychologa. To wyglada na jakies zaburzenia osobowosci. Nie musza miec zwiazku z problemami neurologicznymi. Raczej z przezyciami z przeszlosci i sytuacja zyciowa ktora cie otacza.Moga miec zwiazek z dorastaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka 34



Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: dolnośląskie
PostWysłany: Pią Wrz 22, 2006 8:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj.
To mi wygląda na jeden z większości objawów nerwicy-derealizacja (a jest ich naprawdę sporo). Chociaż nie jestem pewna bo przecież nie jestem lekarzem. Ale wizyta u specjalisty (psycholog, psychiatra) naprawdę Ci nie zaszkodzi. Warto spróbować.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group