Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

blackout

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 7:09 pm    Temat postu: blackout Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy to jest normlane?
jak sie siedzi albo lezy i wstanie robi wam sie ciemno przed oczami i macie uczucie błogości i nie możecie sie w pionie utrzymaćVery Happy miał ktos kiedyś tak znaczy sie z tym utrzywmywaniem sie w pionie to zależy od intensywnosci ;] bo czasem tak uderzy ze nie da sie ustac i bezwłądnie sie pada na ziemie:D tak to z 2 razy miałem;] w sumie dobra beka:D bo sie kojarzy ale nie ma sie kontroli nad ciałem:D dziwne uczucie, i i czasem jest totalnie ciemno przed oczami a czasem tylko tak leciutko przyćmione:d
to jest normlane?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie sie tak zdarzylo kilka razy... Confused Za szybko wstalam i jeszcze szybciej padlam na ziemie. Cisnienie wtedy za mocne sie tworzy i czlowiek "odlatuje" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam to na co dzień. Przyzwyczaiłem się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja powiem szczerze ze w sumie to lubie:D fanjne uczucie;] lekkości, ale tak sie zastanawiałem czy to normlane:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Normalne. Krew nie zdąrzy do mózgu dopłynąć i pojawiają się takie wariacje Cool Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokladnie, Gonzi ma racje.
Ja za tym nie przepadam bo potem musi uplynac kilka minut zebym doszla do siebie i tak glowa mnie potem pobolewa Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh no mnie głowa dzięki bogu nigdy nie boli;] ale to jest dośc przyjemne taki odlot na chwilke:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam taki odlot tez po... No wiecie Wink Jak jestem po orgazmie to dziwne rzeczy sie ze mna dzieja Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w sumie w pewnym sesie mozna to porównaćVery Happy taka namiastka:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Gru 05, 2007 12:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale my nie o orgazmie tylko o "głowie" Smile . EOT !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group