Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

biometria płodu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mka



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 25, 2014 12:24 am    Temat postu: biometria płodu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie

mam pytanko jest Was tu sporo więc może ktoś pomoże tzn powie co myśli. jestem w 33 tc. dziś byłam u speca kt.óry główkę maluszka wymierzył na 32 tc, brzusio na 28 tc i nogi na 28 tc. i powiedział mi że nie wie co o tym myśleć. Różnica ogólna między terminem z @ a z usg 2 tygodnie. na usg połówkowym maluszek był mniejszy i potem też nikt nic nie mówił. Nie wiem co o tym myśleć może miałyście styczność z czymś takim albo słyszałyście o takich przypadkach to proszę napiszcie. od chodze od zmysłów to moja 2 ciąża w pierwszej też wypłakałam morze łez bo lekarze mnie straszyli z każdej strony jednak maleńka urodziła się malutka i zdrowiutka i tu znowu tak sobie myśle że nie jestem stworzona do ciąży Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group