Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Biodro!!!

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 5:37 pm    Temat postu: Ból biodra... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam...ja pisze w sprawie mojej dziewczyny..otoz od jakiegos czasu ma takie jednodniowe bole biodra...ale one wystepuja...no bez powodu..tzn nie ma jakis stluczen czy cos...tylko poprostu boli..bez powodu...no wiec...ja z takim pyatniem...czy wie ktos co to moze byc?..czemu te bole wystepuja....z gory dziekuje za odpowiedzi...pzdr..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mamuska
Gość









PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 8:45 am    Temat postu: bol biodra Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja sugeruje rwe kulszowa.u mnie spowodowal ja krzywy k4regoslup
Powrót do góry
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy to jest cos powaznego? w jaki sposob mozna to leczyc?
Moze dodam ze moja dziewczyna...ma 17 lat...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gatu



Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 7:07 am    Temat postu: ból biodra....pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,potrzebuje pomocy w sprawie bólu biodra,ktory wystepuje po dlugim siedzeniu w pracy a nawet po nocy,potem nie moge sie dotknac jak bym miala siniaka,ból nie wystepuje gdy wiecej sie ruszam,czym moze to byc spowodowane...mam lat 22 i prace siedzącą,POMOZCIE a lekarza nie wierze bo juz i mialam prady i lampy cieple i zimny azot i leki a przeciwbolowych nie moge brac bo mam problemy z żołądkiem...prosze pomóżcie!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez mam 17 lat i u mnie wystepuja takie bole lewego biodra bez przyczyny... Boli przez pare dni ze chodzic nie moge, chodze ale twarda jestem, zdarzaja sie raz na dluzszy czas. Tak wiec moglby ktos odpowiedziec mi i mojemu przedmowcy czy w tym wieku tez moze byc taka rwa?
I do jakiego lekarza się z tym wybrac? Do ortopedY?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuje zrobienie rtg biodra. Bidro moze tez bolec od choroby/uszkodzenia kolana.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W mlodym wieku czesto wystepuje tzw strzelajace biodro, byc moze to jest przyczyna bolu. Najlepiej udac sie do swojego lekarza po skierowanie do ortopedy. Mozliwe tez ze bol biodra jest spowodowany choroba lub uszkodzeniem kolana.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gatu



Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 6:30 pm    Temat postu: ból biodra Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zdjec rentgenowskich tyle mialm robione na to biodro ze moglabym album zalozyc Very Happy ale mysle isc jeszcze do jakiego specjalisty i zrobic sobie usg podobno wtedy wiecej widac,ale jak na razie nie mam na to czasu zeby chorowac....dziekuje za odp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krochmal



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pilzno
PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 11:09 pm    Temat postu: Biodro!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie co moze oznaczac ze nie podniose nogi do gory !!!trenuje piłkę nożna zawooodowo i dzis na treningu upadlem na kolano i szczelilo mi cos w biodrze i teraz jak chce podnisc noge do gory to nie dam rady bo mnie strasznie boli niehc mi ktos powie co mogło sie stać jak bedzie biodro wybite albo kosc przestawiono to coś powaznego dam rade chodzić ale kuśtykam??prosze o odpowiedź:(thx z gory????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do lekarza i to juz!!! to nie moja dziedzina ale wydaje mi sie ze wybiles albo zwichnoles biodro... badz co badz do lekarza trzeba z tym isc i to szybko jak chcesz chodzic i grac w pilke nadal , powodzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group