Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Biegunka po nabiale

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malwa15



Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 12:04 am    Temat postu: Biegunka po nabiale Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej wam mam problem jakis czas temu po serkach homogenizowanych miałam silna biegunka strasznie mnie bolał brzuch przestałam jesc serki to było ok...lecz wczoraj wypiłam ciepłe mleko i znowu bule w dole brzucha i biegunka lecz długo nie trwała...ciagle chce mi sie jesc Mad od paru tygodni mam bole w dolnej czesci brzucha Confused co mi jest?? a takze czeto chodze do łazienki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 12:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nietolerancja laktozy może?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pawlo



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 19, 2009 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możliwe że nietolerancja laktozy, albo złe łączenie artykułów spożywczych, np. mleko najlepiej pić samo i nie łączyć z niczym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Snejpi



Dołączył: 18 Lut 2016
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 12:57 pm    Temat postu: Re: biegunka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

malwa15 napisał:
hej wam mam problem jakis czas temu po serkach homogenizowanych miałam silna biegunka strasznie mnie bolał brzuch przestałam jesc serki to było ok...lecz wczoraj wypiłam ciepłe mleko i znowu bule w dole brzucha i biegunka lecz długo nie trwała...ciagle chce mi sie jesc Mad od paru tygodni mam bole w dolnej czesci brzucha Confused co mi jest?? a takze czeto chodze do łazienki


nietolerancja laktozy musisz brac suplement z laktaza enzymem trawiacym laktoze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group