Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Biegunka na tle nerwowym, a tabletki.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lila19



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 5:41 pm    Temat postu: Biegunka na tle nerwowym, a tabletki. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Codziennie moje wyproznienia sa "biegunkowate", ale tylko rano. Biore Asubtele, jako srodek antykoncepcyjny, codziennie o 21 i moje pytanie brzmi, czy takie wyprozniania rano, moga obnizyc dzialanie tabletek? Bo moja gin mowi, ze niby spokojnie wszytsko ok, ale ja mam mieszkane uczucia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 1:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie obniżą skuteczności tabletek, bo tabletka wchłania się 3-4h. Czyli jak bierzesz o 21 to o 1 w nocy juz jest wchłonieta.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group