Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bialy plyn z piersi.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magda100



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 7:32 pm    Temat postu: bialy plyn z piersi. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od kilku dni zauwazylam ze jak naciskam sutki leci z nich bialy wodnisty plyn.Nnigdy mi sie to wczesniej nie zdarzylo.Co robic?

---------edit by kobieta--------
Prosze nie pisac calych postow duzymi literami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy przypadkiem nie jesteś w ciąży lub jakiś czas temu nie zakończyłaś karmienia ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga29ad
Gość









PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 9:58 pm    Temat postu: odpowiedż Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie koniecznie musisz być w ciąży odpisuję ci bo byłam w takiej samej sytuacji lekarze tak leczyli moje nie regularne miesiączki tabletkami antykoncepcyjnymi, że poziom prolaktyny, która jest odpowiedzialna za laktację czyli wydzielanie tej wodnistomlecznej substancji, był trzykrotnie większy od normy zgłoś się natychmiast do ginekologa i zrób badania krwi na poziom prolaktyny PRL
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group