Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Biały płyn przy zgrubieniu prezerwatywy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tabelka0



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 28, 2008 11:34 pm    Temat postu: Biały płyn przy zgrubieniu prezerwatywy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie... i proszę o odpowiedź jeśli ktoś wie...
Z chłopakiem stosujemy prezerwatywy. Ja się im jakoś wcześniej nie przyglądałam po stosunku ale ostatnio to zrobiłam i się troszke przeraziłam ponieważ w nich jest trochę takiego białego płynu (DUZO CZASU PRZED WYTRYSKIEM! ponieważ nigdy w czasie wytrysku we mnie nie jest! ale przed tez się cos wydobywa no nie?!)... i to jest tuż przy jądrach przy tym zgrubieniu prezerwatywy... i wydaje mi się że to z tej prezerwatywy podczas stosunku wychodzi-siłą grawitacji i ucisku. I zastanawiam się czy ten biały płyn to jest płyn mężczyzny czy kobiety? Bo nie wiem czy jego może az tak nisko spłynąć przy tak naciągniętej prezerwatywie?! i czy jeżeli to jego to czy mam się obawiać ciąży? i czy wam też się tak dzieje?
Proszę o odpowiedzi...


----edited by emilka----
proszę nadawać tytuły tematom bardziej sugerujące treść postu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Kwi 29, 2008 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm? Jaka to prezerwatywa? Smile To normalne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katia89



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wa-wa
PostWysłany: Nie Lut 05, 2012 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mezczyzn wystepuje przed wytryskiem plyn ejakulacyjny. wiele osob mowi ze nie zawiera on plemnikow, inna czesc za to ze zawiera. jezeli prezerwatywa byla dobrze zalozona (tzn. ze nie bylo duzo powietrza w zbiorniczku ani po bokach prezerwatywy) to nie ma mozliwosci, zeby sperma splynela w dol. jest jeszcze mozliwosc, ze robiliscie to, gdy mialas dni plodne i z twojej pochwy mogl wydobywac sie bialy sluz tak jak to zwykle bywa w te dni. inna mozliwosc to taka, ze prezerwatywa byla plemnikobojcza. jesli tak to nie ma sie czym martwic bo w tego typu prezerwatywach jest wlasnie ten plyn plemnikobojczy i wyglada on troszke jak piana i prezerwatywa wydaje sie wtedy lekko bialawa. podstawowe pytanie : mialas wtedy dni plodne i nieplodne i czy masz regularne cykle ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lut 06, 2012 12:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

katia89 płyn preejakulacyjny jeśli już...Bo ejakulat czyli sperma - zawiera plemniki.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group