Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

biały osad

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nsr



Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 10:35 pm    Temat postu: biały osad Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam... mam malutkie pytanie. Podczas oddawania moczu zauważyłem że wraz z moczem wydobywa się taki biały "osad". nie wiem co to może być. Raczej to nie jest sperma, bo było to za gęste, tak jak jakis "ser" biały. Co to może być ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyy nie znam sie ale to nie jest jakas choroba nerek??? zazwyczaj w moczu nie ma osadow Rolling Eyes radziłabym sie przejsc jak najszybciej do lekarza
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 6:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A nie boli Cię pęcherz przy oddawaniu moczu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nsr



Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nic mnie nie boli. zrobiło mi się to raz i juz wiecej nie ma... jest juz wszystko ok...

moze byc przyczyna np.
założyłęm ciasne gacie. później miałem chętkę na coś... ale do niczego nie doszło. i później poszedłem się wysikać a tu ten biały osad. może być tak, że z jąder wypłynęło mi conieco i dopiero później z moczem mi wyszło ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nie wiem czy mogło coś wypłynąć z członka.. być może.
Ale skoro nic Cię nie boli, i wszystko w porządku, to dobrze. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nsr



Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 12:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group