Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Biały osad pod napletkiem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Deye



Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 12:44 pm    Temat postu: Biały osad pod napletkiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 17 lat i napletek sciągałem tylko to połowy, zauważyłem że zrobił się tam jakiś biały osad i nie wiem co to jest. Mam go zdjąć i umyć to? Jak go ściągam do połowy to jak dotknę dalej żołądź to trochę boli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karate-ninja



Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stulejka może? Skoro do połowy to nie cały. Jeśli sam go "nie rozruszasz" (napletka) ręką mechanicznie, bo np. za duży ból to musisz się udać do lekarza na zabieg chirurgiczny - wtedy utrzymasz higienę penisa i umyjesz żołądź z fizjologicznycnh płynów gromadzących się tam i rozkładających powodujący ten zapaszek i ten gromadzący się pod dolnym końcem żołędzia "biały osad" ukryty pod skórką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group