Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

biały guzek na jadrach, prosze o rade...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciek_88



Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 6:15 pm    Temat postu: biały guzek na jadrach, prosze o rade... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Jestem na tym forum nowy i prosze o pomoc!!! Mam 18 lat i od 2 lat na moich jadrach pojawił sie mały guzek, który w ostatnim czasie sie powiekszył. Same jądra nie sa powiekszone. Ten guzek od czasu do czasu boli, swedzi lub piecze. Nie wiem co to moze byc.
Guzek jest koloru białego(jest to w pewnym rodzaju taka narośl). wielkoscia przypomina ziarnko pieprzu.Jak to dotykam to mam dziwne wrazenie jak bym nie miał czucia tego guzka.

Ostatni obok tego guzka pojawił sie nastepny tylko mniejszy.
Ach wspomne tylko ze jestem obciazony genetycznie bo moja babcia zmarła na czerniaka.
Bardzo prosze o pomoc i rade co to moze wogole byc?I czy konieczna jest wizyta i spejalisty. Jaezeli nie wyjasniłem mojego problemu dosc jasno chetnie wysle zdjecia na maila albo gg.

Ps sorki jezeli taki problem był juz omowiany na forum
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak na odleglosc i "na oko" nie ta sie okreslic co to moze byc wiec ja bym radzila wybrac sie do specjalisty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maciek_88



Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a wistapiło cos moze takiego u kogoś???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group