Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Białe krostki przy żołędziu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alabastrowa



Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 11:26 pm    Temat postu: Białe krostki przy żołędziu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, ostatnio u mojego partnera zauwazylam drobniutenkie krosteczki koloru bialego znajdujace sie przy zoladziu, dokladniej pod nim. Sprawdzajac na wikipedii pod haslem "opryszczka" stwierdzilam ze zamieszczone tam zdjecia w ogole nie przypominaja zmian mojego mezczyzny. Co to moze byc ? i czy moze byc cos powazniejszego ? Jak mam mu powiedziec zeby cos z tym zrobil ? Chodzi mi o to zeby go nie urazic, a z troski o jego zdrowie chcialabym aby to zdiagnozowal .... mimo iz mamy dobry kontakt krepuje mnie zwrocenie mu uwagi ze ma cos na praciu, mnie by to troszke ukuło, chocby nie wiem jak dobre mial intencje.



----edited by emilka-----
uściśliłam tytuł tematu, ale możliwe, że go jeszcze przeniose do innego jeśli wyjaśni się, co to być może
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 12:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pojawiły sie niedawno czy od zawsze występowaly?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alabastrowa



Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 2:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dawniej na pewno ich nie bylo bo bym zauwazyla, pojawily sie stosunkowo niedawno, 2 tyg sa juz spokojonie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 10:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się,że nie jest to nic groźnego. takie białe krosteczki to zazwyczaj jest sprawa naturalna i jest to normalne. poczytaj w necie o grudkach perlistych prącia, może to one. oczywiście jak się martwisz, to wizyta u urologa jak najbardziej, ale wg mnie to normalne
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alabastrowa



Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 11:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mialas racje z tymi perlistymi grudkami pracia, na wikipedii prezentowany pan mial tego dosc sporo i na calym obwodzie zoladzia, a moj facet ma tylko troszke. Dziekuje za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group