Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Białe krostki na zołędziu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xax0r



Dołączył: 15 Kwi 2013
Posty: 0

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 11:59 am    Temat postu: Białe krostki na zołędziu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie, dzisiaj rano zauważyłem na żołędziu sporo białych krostek, różnego rozmiaru, a wokół nich zaczerwienienie. Nie wyglądają mi na prosaki. Mam stałą partnerkę od pół roku, przed nią przez ponad pół nikogo nie było. Od kilku dni partnerka skarżyła się na dolegliwości, swędzenie oraz pieczenie, jak i żółtawy śluz. Czy możliwe jest zakażenie grzybiczne u obojga?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macalsca



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Heaven
PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze - higiena:
Po każdym stosunku proponuję oczywiście, na odpowiednią kąpiel czy też prysznic, twoje ciało i partnerki to dwa rózne schematy. Warto odpowiednio dbać o higienę po każdym stosunku, używać odpowiednich kosmetyków do higieny intymnej - Ty i twoja dziewczyna.

Druga sprawa, seks uprawiany był w zabezpieczeniu czy bez? Bo może, dany środek antykoncepcyjny powoduje takie uczulenie, w końcu to lateks i każdy jest inny.. jeśli nie, to znów stawiałabym na higienę.

Czy problemy występiły po pierwszym stosunku, czy też te stosunki były uprawiane wcześniej kilka krotnie a problem wystąpił po jakimś czasie..?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xax0r



Dołączył: 15 Kwi 2013
Posty: 0

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie używamy zabezpieczeń. Objaw ten po raz pierwszy pojawił się u mnie, po ostatnim stosunku (4 dni temu), zaś u partnerki już przed, gdyż narzekała na lekkie swędzenie oraz pieczenie (przed ostatnim stosunkiem poprzedni był tydzień przed), u mojej partnerki ten objaw pojawił się po raz kolejny, pierwszy u mnie. Zwykłe białe krostki, zaczerwienione, bez pieczenia ani tym podobnym. U partnerki dokuczliwy swąd i pieczenie oraz ból u wejścia do pochwy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja z swojej strony w takim razie mogę wam polecić takie "kosmetyki" jak"


GAŁKI PROPOLISOWE, CALENDULIN ( to preferowane jest bardziej do dziewczyny )

A jeśli chodzi o Ciebie kolego, to wydaje mi się, że może być to to mastka. Mastka to mazista biała lub żółta serowata wydzielina gromadząca się u mężczyzn pod napletkiem, głównie w rowku zażołędnym członka.

Musisz popytać o lekarstwo na to:)

Mam nadzieję, że jakoś pomogłam!Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xax0r



Dołączył: 15 Kwi 2013
Posty: 0

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, to nie jest maź, czy tego typu wydzielina, wiem co to mastka... Powtarzam, że są to krostki, które pojawiły się dzisiaj, na kilka dni po ostatnim stosunku, prędzej nie było takich objaw, a z partnerką współżyję od pół roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takim razie, odpowiednio zadbaj przez te dni o Higienę i zobacz co się będzie przez kilka dni działo, może to po prostu jakieś uczulenie, podrażnienie - skoro to dzisiaj się objawiło, chodź słyszałam czasem o tym problemie, jak nie przejdzie za parę dni to udaj się do dermatologa.

Powiem tak - czy to, objaw podobny do tego? Bo tak z wyobraźni to też trudno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group