Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

biala pojedyncza plama na praciu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pitgolf



Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 09, 2012 11:13 pm    Temat postu: biala pojedyncza plama na praciu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Od kilku m-cy mam w dolnej czesci pracia biala plamke o srednicy 6-7mm. Pojawila sie nagle. Myslalem ze zniknie ale niestety. Wyglada to tak jakby w tym miejscu byl brak pigmentu. Udalem sie do urologa. Po szczegolowych badaniach oznajmil mi ze to sprawa dermatologiczna poniewaz nie ma podstaw do podejrzen grzybicznych i itp. Jesli ktokolwiek ma taki problem lub mial prosze o porade. Nadmienie iz to mi w zaden sposob nie przeszkadza lecz wizualnie daje mi troche do myslenia poniewaz pojawilo sie tak nagle a wczesniej nic takiego nie mialem. Pozdrawiam i czekam na odp.[/quote]

temat przeniosłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group