Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

biała "papierowata" maź pod napletkiem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michal_michal



Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 10:51 am    Temat postu: biała "papierowata" maź pod napletkiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć,
od jakiegoś czasu swędzi mnie żołądź - zaczęło się jakieś 2 dni po współżyciu [bez prezerwatywy]. tej nocy pojawiła się dziwna maź - raczej o twardszej konsystencji, jak nawilżony papier...
poprzedniego dnia brałem prysznic, jak zwykle umyłem pena porządnie więc to nie serek Wink [ten nie swędzi chyba?].

jakieś pomysły co to może być? z dziewczyną jestem na stałe od 2 miesięcy, w tym czasie nie miała nikogo [raczej 100%].


----edit by emilka----
przenoszę do odpowiedniego działu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bochen



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Płock
PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 11:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

infekcja jakas najprawdopodobniej, ta maz to zluszczona skora z zoledzia i troszke sluzu, zel do higirny intymnej powinien zalatwic sprawe. Mydlo zabija bakterie ktore chronia nasze czesci intymne przed infekcjami(tzw przyjazne bakterie) a roznego rodzaju zele do higieny ze wzgledu na sklad chemiczny niszcza tylko te zarazki ktore moga nam w jakis sposob zaszkodzic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michal_michal



Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 12:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za odpowiedź Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 7:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja bym proponowala wyslac dziewczyne do lekarza i niech zobaczy co jej dolega, bo to pewnie jakas infekcja i plyn do higieny intymnej moze nie wystarczyc, bo jak ona dostanie leki ty tez bedziesz pewnie musial sie smarowac preparatem....
pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 15, 2007 10:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też myślę, że najpierw niech dziewczyna się wybierze do ginekologa, a Ty zaraz za nią do lekarza. Bo jeżeli to infekcja, musicie się leczyć teraz oboje.
Z seksem pewnie będziecie musieli poczekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mirra-streetcom



Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 11:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No napiszę w tym poście, bo po co zakładać nowy.

trzeba pamiętać, że jak są infekcje to choruje i partnerka i partner, dlatego najlepiej leczyć się razem. Faceci niech piją sobie jogurciki, kefiry (tak by się wspomóc), a kobiety niech łykają probiotyki dla wzmocnienia swojej flory bakteryjnej np. LaciBios femina


ps. czemu zmieniło mi numerację postów na 0?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mirra-streetcom napisał:
czemu zmieniło mi numerację postów na 0?


mirra-streetcom to przez problemy z serwerem Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mirra-streetcom takie pytania zadajemy w dziale "o forum" Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group