Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bezurazowe opuchnięcie palca

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justina_



Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 2:21 pm    Temat postu: Bezurazowe opuchnięcie palca Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pare dni temu-wtorek-zauwazylam,ze moj palec wskazujacy prawej dłoni jest troche opuchniety.Nigdzie sie nie uderzylam w niego,nie mialam kontaktu z zadnymi chemicznymi preparatami,itp.To pojawilo sie samo tak nagle.
Opuchlizna utrzymuje sie do dzisiaj.Boli tylko jak go zginam,i to zgiecie jest zaczerwienione.Nie moge go zgiac do konca.Na tym palcu sa takie dwa czerwone ślady.Ten jeden z nich wyglada jak jakas gula.
Co to moze byc??

Tylko ja wlasnie nie pamietam zebym cos sobie zrobila w ten palec,w ogole sie nie uderzylam.Opuchlizna pojawila sie znikad.
Bylam u lekarza,on twierdzi,ze to jakies ugryzienie przez stawonoga.Tylko,ze nic takiego mnie nie ugryzlo.Na razie przepisal mi antybiotyk CIPHIN i smaruje Fenistil gel.Antybiotyk skoncze brac w srode.
Martwi mnie ta cala sytuacja:(.Mam nadzieje,ze nie grozi mi nic strasznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 2:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie to też ugryzienie.
skoro powiedzial tak tez lekarz, to nie wmawiaj sobie jakichs chorob.
nie musisz o tym pamietac, np podczas snu moglo cie cos ugryzc. dostalas antybiotyk, to go stosuj.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
california



Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mialam podobna sytuacje, tylko z malym palcem, po pewnym czasie zaczelo sie to przenosic na inne palce. Objawem byly wlasnie takie "kulki" zgrubienia pod skora, zaczerwienione, ktore niby bolaly niby swedzialy. Myslalam ze to cos ze stawami i poszlam do reumatologa, okazalo sie jednak ze to zespol Rayno. Mam nadzieje ze pomoglam, pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group