Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bezsenność

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karina90



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 12:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie przede wszystkim pomogło wyciszenie się przed snem. Starałam się tez trochę poćwiczyć, żeby być zmęczona i od razu zasnąć, ale wiadomo nie zawsze jest na to czas dlatego czasami biorę nervomix sen, wystarczy pół h przed snem i zasypiam bardzo szybko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cezik



Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam to samo, wszystko zaczyna sie od stresu




rękawiczki lateksowe diagnostyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jula21



Dołączył: 28 Mar 2019
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 3:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam podobne stany, nie tylko bezsenność ale nawet lęki. Znajoma poleciłami zacząć jeść zdrowo, kolosalnie zmienić dietę i tak zrobiłam i na prawdę efekty są, lecz czasu mało na gotowanie... wobec tego mam pytanie czy skorzystanie z ofert cateringowaych według was jest dobrą opcją? Znalazłam firmę http://dietly.pl/ i zastanawiam się czy nie wykupić sobie na miesiąc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 6:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Macie już jakieś sprawdzone metody na łagodzenie nerwów i stresu? Ja szukajac dla siebie dobrego rozwiązania, trafiłam na napój zwany kava Kava. Doczytałam, ze tutaj https://kavasklep.com/ można go leganie w Polsce kupić. Kava powoduje stan lekkiej euforii. Swoim działaniem poprawia nastrój i pobudza elokwencję, dodatkowo działa wyciszająco, wprowadzając w błogi nastrój, jednocześnie nie ogłupiając.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 6:33 am    Temat postu: Re: Bezsenność Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

REDone napisał:
Witam
Od około 1,5 roku mam poważne kłopoty ze spanie i zasypianiem. Zdarza mi się, że kładąc się spać koło północy zasypiam dopiero po 3-4 godzinach, a rano muszę wstać do pracy. przez większość dnia chodzę nieprzytomny. Co z tym zrobić, jak sobie poradzić z takim stanem?
Problem dość poważny udać się trzeba do lekarza .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcin p



Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 10:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może trzeba się jakoś spróbować wyciszyć ,poczytać, szklanka ciepłego mleka .Zapytaj w aptece może jakieś łagodne środki nasenne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 6:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

REDone napisał:
Leki nasenne - celna odpowiedź tylko które

Witaj pozitivum jest dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group