Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bezsenność

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaffka

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Czw Maj 04, 2017 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

współczuję Sad mi po paru dniach takiego nie spania to się włącza niezły nerw, bo jak jestem niewyspana to strasznie się wkurzam, kupiąłm sobie ten nervomix sen i jest clkiem niezły, dzisiaj przespałam całą noc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sabina77

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja przez dwa lata pije melisę przed snem, dzięki temu chociaż trochę uda mi się pospać.
Powrót do góry
gość00

Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 6:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może podświadomie się czymś stresujesz? Szkołą, pracą, chorobą... Ja teraz bardzo przeżywam wesele najlepszej przyjaciółki, które pomagam organizować i presja jest okropna. W zeszłym tygodniu zarwałam kilka nocy. Pani w aptece mi dała nervomix i jest duuużo lepiej. Jak wezmę na godzinę przed snem to spokojnie do tej 6 przesypiam, teraz muszę mieć głowę Smile
Powrót do góry
mariu

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja cierpię na bezsenność w sytuacjach bardzo napiętych nerwów (czyt. stresu) oraz odczuwania nadmiaru emocji. Ostatnio brak snu z tego pierwszego powodu zdarza mi się coraz częściej, a to dlatego, że mój umysł obsesyjnie rozmyśla o problemach i nie jest w stanie się od nich oderwać. Nie pomaga fakt, że obecnie mam kontuzję więc nie mam swojego sprawdzonego sposobu na rozładowanie napięcia, jakim są ćwiczenia, nad czym ubolewam. A na inne zainteresowania nie mam zbytnio czasu. Na mnie od zawsze działał Belergot, ale tylko jeśli wzięłam go odpowiednio wcześniej. Czasem też nasmarowanie się Amolem i wygrzanie pomaga mi zasnąć. A tak to żadne herbaty, zioła itd. nie dają rady Sad
Powrót do góry
kacperowski

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 10:17 am    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie bezsenność pojawia się dzień przed jakimś ważnym wydarzeniem, pomaga mi melisa, pije ją przed snem.
Powrót do góry
Majewska

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jakieś dobre lekarstwa mogłyby całkiem skutecznie rozwiązać problem bezsenności. A jeśli ma ktoś stresujące życie, to może w końcu czas na jakieś zmiany?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7