Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bezsenność

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 04, 2017 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

współczuję Sad mi po paru dniach takiego nie spania to się włącza niezły nerw, bo jak jestem niewyspana to strasznie się wkurzam, kupiąłm sobie ten nervomix sen i jest clkiem niezły, dzisiaj przespałam całą noc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sabina77



Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Grajewo
PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja przez dwa lata pije melisę przed snem, dzięki temu chociaż trochę uda mi się pospać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gość00



Dołączył: 06 Mar 2017
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 6:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może podświadomie się czymś stresujesz? Szkołą, pracą, chorobą... Ja teraz bardzo przeżywam wesele najlepszej przyjaciółki, które pomagam organizować i presja jest okropna. W zeszłym tygodniu zarwałam kilka nocy. Pani w aptece mi dała nervomix i jest duuużo lepiej. Jak wezmę na godzinę przed snem to spokojnie do tej 6 przesypiam, teraz muszę mieć głowę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mariu



Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja cierpię na bezsenność w sytuacjach bardzo napiętych nerwów (czyt. stresu) oraz odczuwania nadmiaru emocji. Ostatnio brak snu z tego pierwszego powodu zdarza mi się coraz częściej, a to dlatego, że mój umysł obsesyjnie rozmyśla o problemach i nie jest w stanie się od nich oderwać. Nie pomaga fakt, że obecnie mam kontuzję więc nie mam swojego sprawdzonego sposobu na rozładowanie napięcia, jakim są ćwiczenia, nad czym ubolewam. A na inne zainteresowania nie mam zbytnio czasu. Na mnie od zawsze działał Belergot, ale tylko jeśli wzięłam go odpowiednio wcześniej. Czasem też nasmarowanie się Amolem i wygrzanie pomaga mi zasnąć. A tak to żadne herbaty, zioła itd. nie dają rady Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kacperowski



Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Grajewo
PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 10:17 am    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie bezsenność pojawia się dzień przed jakimś ważnym wydarzeniem, pomaga mi melisa, pije ją przed snem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majewska



Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jakieś dobre lekarstwa mogłyby całkiem skutecznie rozwiązać problem bezsenności. A jeśli ma ktoś stresujące życie, to może w końcu czas na jakieś zmiany?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 11:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jest tak łatwo znaleźć dobry lek, wg mnie jak ktoś nie cierpi na jakąś mega zaawansowaną to powinien zacząć od ziołowych rzeczy, melisa, chmiel pomagają zasnąć. Nervomix sen jest dobry i wiem że ułatwia zasypianie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dembik



Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 1:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Majewska napisał:
Wydaje mi się, że jakieś dobre lekarstwa mogłyby całkiem skutecznie rozwiązać problem bezsenności. A jeśli ma ktoś stresujące życie, to może w końcu czas na jakieś zmiany?


Dobre lekarstwo? Najlepszym lekarstwem jest po prostu unikanie stresu, zdrowa dieta i ogólnie zmiana nawyków, które mogą wywoływać problemy. Nie wiem też czy słyszeliście o kołdrach obciążeniowych jak nie to wpiszcie sobie w google Senso-Rex siostra swego czasu miała ogromne problemy z bezsennością i jej takie rozwiązanie polecił właśnie lekarz i co zadziwiające problem zniknął. Branie jakiś leków odłożył bym zupełnie na sam koniec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
milenka-90



Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 22, 2017 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie bezsennosc pojawia sie z reguly w jakis stresujacych momentach mojego zycia, dlatego na poczatek staram sie odstresowac, ogladam smieszne filmiki, biegam, biore relaksujaca kapiel, a gdy to nie pomaga siegam po nervomix sen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Med-katalog



Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 2:27 pm    Temat postu: Bezsenność Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Istnieją także dobre naturalne sposoby na bezsenność. Warto ich wypróbować, może pomogą Smile
https://med-katalog.pl/artykul/sprawdzone-domowe-sposoby-na-bezsennosc
Pozdrawiamy, Med-katalog.pl Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group