Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bezsenność

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iza25



Dołączył: 30 Kwi 2016
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Mazowsze
PostWysłany: Pon Maj 02, 2016 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leki nasenne powinien dobrać ci lekarz (psychiatra, neurolog ?) niestety w dzisiejszych czasach coraz więcej osób cierpi na problemy ze snem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nano



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 02, 2016 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

brałam nervomix sen i właśnie źle się po nich czułam, także pewnie zależy do człowieka jak reaguje na takie tabletki, nawet nie chcę wiedzieć, co by było, jakbym jakieś mocniejsze zażyła...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anna224



Dołączył: 05 Maj 2016
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba najlepiej jest iść do psychologa i niech on zdiagnozuje czy bezsenność jest na tle nerwowym. Jeśli tak to albo terapia, albo skierowanie do psychiatry i leczenie. W końcu bezsenność nie bierze się z czapy - coś ją musi powodować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bingoboy
Spamer


Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 07, 2016 1:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej udac sie do lekarza by zdiagnozwoal na jakim tle mamy bezsennosc a potem to leczyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 26, 2016 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nano napisał:
brałam nervomix sen i właśnie źle się po nich czułam, także pewnie zależy do człowieka jak reaguje na takie tabletki, nawet nie chcę wiedzieć, co by było, jakbym jakieś mocniejsze zażyła...

w składzie to ma zioła, dziwne ze się po nim źle czułaś, ja go biorę na wyjazdy bo w nowym miejscu zawsze kiepsko mi się śpi a szkoda mi chodzi potem cały dzień jak zombie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nano



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 31, 2016 11:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no widzisz każdy może inaczej zareagować, nawet na ziołowe leki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ruppier



Dołączył: 16 Lut 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 16, 2017 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi z bezsennością pomógł [zakaz zamieszczania linków na forum], miałem z nim serię sesji dzięki którym nauczyłem się od nowa spać w nocy i teraz bez problemu zasypiam i budzę się dopiero rano Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasi9



Dołączył: 11 Mar 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 11, 2017 6:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja i tak założę się, że nikt nie pobije mnie Wink Takie okrąglaki pod oczami to się tylko na filmach widzi Smile Przy okazji zapraszam [zakaz reklamy na forum]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 9:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi by się przydało coś brać na sen, często się budzę i ciągle mam wrazenie że zaśpię do pracy, wstaję po 4-5 i nie mogę spać znów ,myślicie że te ziołowe pomogą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jokke



Dołączył: 08 Wrz 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 25, 2017 10:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja biorę Valused ogólnie w sytuacjach stresowych, ale też kiedy się męczę i nie mogę zasnąć. Do niedawna brałam po 2 tabletki przed snem i usypiałam po parunastu minutach. Teraz nic kompletnie to nie działa. Ćwiczeń oddechowych też próbowałam i nie działają. Miałam też inne tabletki od labofarm uspokajające z przeznaczeniem na łatwiejsze zasypianie, ale również nie działają w dawce podanej na opakowaniu.

Są takie tygodnie gdzie zasypiam normalnie, a są takie że nie dość, że nie mogę po pare godzin zasnąć to jeszcze się budzę po 5 i koniec spania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group