Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bezsenność

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sob Cze 16, 2012 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tja, w "nich" (lekarzy) to też za bardzo nie wierzę Smile. Może warto by iść do psychologa/psychiatry, ale jakoś nie mam ochoty wywlekać flaków na światło dzienne czy to za darmo czy za parę stów... A co do rodzinnego? Nie wiem nawet, znając jego charakter (dobrze, że chodzę bardzo rzadko :]), to by mnie wysłał albo do innego specjalisty albo nic nie zalecił z medykamentów oprócz tego, że nic nie poradzi i żeby zdrowo żyć, wietrzyć pokoik, pozbyć się stresów itd. a jeszcze by mnie pewnie opieprzył Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sykstus



Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 17, 2012 10:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z takim podejściem sama się wpędzasz w pętlę stresu i bezsenności. Zmień lekarza - możesz popytać znajomych, kogo wybrać. Do psychiatry zawsze jest czas się wybrać, a "wywlekanie flaków na światło dzienne" jest jednym z elementów terapii, bez którego to elementu żaden terapeuta Ci nie pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Nie Cze 17, 2012 6:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem, ale na razie nie chcę chodzić po żadnych psycho Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sykstus



Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 28, 2012 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A kto Ci każe iść do psychiatry, zacznij od lekarza POZ - na pewno znajdzie dla ciebie jakieś środki, może trochę poprzebierać jest ich sporo na rynku. Po za tym możesz dostać skierowanie do poradni zaburzeń snu, a tam już na pewno (nie koniecznie przez psychiatrę) dobiorą coś właściwego, indywidualnego dla twojego problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Cze 29, 2012 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No może i tak... Ale uważam, że to zamaskowanie (mojego) problemu a nie rozwiązanie (chociaż po co się męczyć). Chyba coraz częściej potwierdza się moja przeczucie, że te problemy wynikają ze stresu i nie rozwiązanych problemów, które pojawiają się w określonych odstępach czasu (np. sesja egzaminacyjna).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sykstus



Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 10:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może spróbuj najpierw rozwiązać przynajmniej część swoich problemów, ale lekarza i tak zalecam - z sytuacjami stresowymi i samym stresem też należy sobie radzić, między innymi farmakologicznie, a to już domena lekarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sykstus



Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 30, 2012 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A to powyżej to chyba nic wspólnego z tematem tego wątku i w ogóle forum nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Lip 30, 2012 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tzw. SpamBot
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sykstus



Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 31, 2012 11:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@sekutnica, a jak tam Twoje problemy z zasypianiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Wto Lip 31, 2012 6:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio trochę gorzej, ale mam nerwy z powodów 'osobistych' i w ogóle jakieś takie "dołki" Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group