Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bella Contour słyszałam że dobre

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kita



Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 07, 2010 9:21 pm    Temat postu: Bella Contour słyszałam że dobre Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć zastanawiam się nad zrobieniem sobie tego zabiegu Bella Contour (używane są fale ultradźwiękowe) czy ktoś z Was miał może taki zabieg redukujący tkankę tłuszcz. i cellulit?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mart



Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 12, 2010 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja słyszałam tylko tyle, że po nich nie ma później żadnego śladu. Prawda to ? też tak słyszałaś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kita



Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 13, 2010 1:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak słyszałam że bez śladu i znalazłam informacje na ten temat ----link usunięty. emilka------ może ktoś powie mi coś więcej na ten temat albo powie o co pytac lekarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mart



Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 13, 2010 12:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za link, zaraz poczytam. A o co pytać - doświadczona nie jestem, ale myślę, że warto ubezpieczyć się pod każdym względem zarówno przygotowania do zabiegu, jak i samego wyglądu podczas i po nim oraz skutkach.
-----ąc - jak kobiety decydują się na powiększenie piersi nie mają świadomości o bólu i wielu problemach zaraz po nim, tak i tu lepiej asekuracyjnie wypytać o wszystko Smile

Swoją drogą specyfika zabiegu dość niezwykła, żeby tak bez dotykania...
<szok>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kita



Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 13, 2010 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie dlatego się zastanawiam ponieważ jestem dość sceptycznie nastawiona zawsze mi się wydawało że jak ma zadziałać to musi pobolec lub coś w tym stylu dlatego szukam informacji na ten temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mart



Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wszystko idzie na przód. Teraz prócz efektu liczy się również komfort klienta/pacjenta. Smile
A co do tego Bella Contour tym bardziej jestem za jak wynalazłam ceny. Na prawdę w porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kita



Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oooo a ile ile?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mart



Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

według cennika - ----link usunięty. emilka------
450 zł, no chyba że będzie trzeba stosować serię zabiegów to jak widać w informacjach na stronce przy wykupieniu serii zabiegów - jeden zabieg gratis. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kita



Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za info nie ma problemu z linkiem najwyżej zadzwonię czy cuś Smile cena spoko szczerze mówiąc myślałam że tego typu zabieg jest dużo droższy a tu miłe zaskoczenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group