Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

BARK!! POMOCY

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomekleon1991



Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 2:43 pm    Temat postu: BARK!! POMOCY Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ! W czwartek na sksach w siatkówke gdy scinałem poczułem jak by mi bark wyskoczyl bardzo bolalo !! Już 3 dzien i gdy podnosze reke to mnie bardzo boli ... nie moge spac na tej stronie ciala co mnie boli !!Mam używać jakąś maść ? Czy od razu mam iść do lekarza ??? POMOCY [/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nie_wazne



Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na Twoim miejscu poszłabym do lekarza. Znajomy miał podobny problem i skończyło sie jakąś szaloną operacją ale konkretów do tej pory nie znam. Faktem ejst, że teraz trenuje siatkówkę w jakikmś klubie i problemów żadnych nie ma a wtedy czekał i czekał przez chyba 2 miesiące i nie mógł ruszać w ogóle ręką po pewnym czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, mogłeś sobie naciągnąć mięsień czy ścięgno. Na początku radze maść rozgrzewającą, najlepiej jakąś dla sportowców. Jeżeli to nie pomoże to dopiero do lekarza. Bez paniki nie takie urazy ludzie przeżywali:)
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 11:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też bym nie panikował...
ja przez ponad miesiąc nie mogłem barkiem ruszać:d i zyje nic mi nie jest:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group