Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bardzo silne zdenerwowanie zaraz po zaplodnieniu-wplyw...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ruzia80



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 9:22 pm    Temat postu: bardzo silne zdenerwowanie zaraz po zaplodnieniu-wplyw... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny. chcialam sie poradzic,prosze napiszcie co sadzicie. jestem osoba bardzo nerwowa, nie ma dnia zebym nie przezyla bardzo silnego stresu napiecia i nerwow( z bardzo silnymi bolami glowy i podbrzusza )bardzo staram sie nad tym panowac ale nie bardzo mi to narazie wychodzi. straramy sie z mezem o dziecko i wg mnie wczoraj mialam owulacje i kochalismy sie. istnieje spora szansa ze doszlo do zaplodnienia.dzis w pracy odczuwalam dziwne, zabawne ale i przyjemne laskotanie w podbrzuszu(pierwszy raz w zyciu mialam cos takiego)tak bardzo sie ucieszylam ze moze to oznaczac zaplodnienie i ciaze, ale w poludnie doszlo u mnie do bardzo silnej sytuacji stresowej z OGROMNA dawka nerwow. spowodowalo to iz zaczela ze mnie wyplywac wydzielina (cos bardzo przypominajacego plodny sluz tylko nieco rzadsze ale troche rozciagliwe)do tego zaraz pojawil sie silny bol glowy i podbrzusza. laskotanie ustalo. powiedzcie mi czy takie sytuacje jak ta moga miec wplyw zaraz po zaplodnieniu(zakladajac ze do niego doszlo)?czy moglo to spowodowac ze zaplodnione jajeczko jednak obumarlo i zostalo wydalone, albo co gorsza czy moze to miec wplyw jesli zacznie sie ono rozwijac na pozniejszy stan zdrowia...naczytalam sie ze takie silne codzienne stresy i nerwowki moga nawet powodowac zespol downa...boze...napiszcie cos..prosze..az sie poryczalam nad tym jak glupia jestem ze wdaje sie w takie rywalizujace stresowe sytuacje...aa potem sie dziwie ze nie moge zajsc w ciaze...odpowieedzcie prosze co myslicie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaraz po zapłodnieniu nie. Zarodek wędruje do jamy macicy ok 1 tygodnia, kolejny tydzień trwa proces zagnieżdżania.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
żonka85



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to ból owulacyjny.??? śluz wodnisty jest objawem płodności..a owulacje da się rozpoznać tylko za pomocą monitoringu, możesz wiedzieć tylko kiedy mniej więcej nastąpi owulacja na podst. śluz, temperatury i szyjki..Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze to wlasnie byla owulacja, ze nagle wystapil u Ciebie taki sluz... i tak napisala żonka85 tym łaskotaniem mogło byc jajeczkowanie. Ja bym na Twoim miejscu sie niczym nie przejmowala tylko jakbym dostala takiego sluzu to bym od razu poleciala do lozka z ukochanym Wink
pozdrawiam i zyczę zafasolkowania Smile
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group