Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bardzo proszę o pomoc!! Żołądek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mateuszn0



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 29, 2005 8:49 pm    Temat postu: Bardzo proszę o pomoc!! Żołądek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

było tak: byłem chory, po prostu się przeziębiłem około dwa tygodnie temu,normalne objawy nos, katar gardło, i lekko brzuch mnie bolał,poszedłem do klekarza i dostałem tabletki augenitum, i jakieś inne witaminy, no i wszystko było okej, tydzień poźniej, czyli tydzień temu tabletki się skończyły i w środe zaczął mnie boleć brzuch, ale tak dziwnie, raz tam gdzie wyrostek, raz po przeciwnej stronie,(wyrostek dalej mam nie miałem nigdy operacji) w różnych miejscach, nie jest to silny ból, tak jakby ktoś lekko uderzył w brzuch tak co około kilknanście minut, niekidy godzin, pozatym pali mnie w przełyku, tak gorąco jest,raz się obudziłem w nocy i mnuie tak jaralo w gardle że nie mogłem zasnąć, musiałem zjeść kawałek chleba żeby przeszło, pozatym śpie normalnie, amm 23 lata waże 78 kilo, mam 176 cm wzrostu,dużo siedze przy kompie, nie wiem czy to ma znaczenie ale mam takie coś związane chyba z jakąś nerwicą że często sprawdzam zęby czy są na miejscu i czy wszysko ok, bo kiedtyś mi się jeden ząb rzochwiał i teraz go zawsze sprawdzam i czy brudnymi rękami mogłem się nabawić tej bakterii helicobacter pylori ? czy nie mam raka ? czy nei mam wrzodów ? co mam zrobić ?żadnych innych objawów takich strasznych nie mam, gorąco mi w twarz prawie cały czas jakby mnie paliła i w uszy,mioże nei cały czas ale dosyć często , mogę jeść, nie wymiotuje ,,dzisiaj poszedłem do lekarza i opowiedziałem mu o tych wszystkich objawach i powiedział że narazie da mi taki lek lanzul a potem zobaczymy jak nie przejdzie, ja w życiu już maiłem kilka takich akcji że mnie często brzuch bolał ale nie szedłem do lekarza, tak że mnei pali przełyk to mam pierwszy raz w życiu, czy razem z tym lekami lanzul mogę pić takei coś jak alumag ? prosze szczerze bardzo mocno o odpowiedź na te wszystki pytania.DZIĘKUJĘ SERDECZNIE.
aha i zapomniałem dodać że jeszcze mnie neikidy przy tym boli głowa, a to nei jest wyrostek ? od środy to bym już chyba wiedizał, wypróżniam się normalnie, bez żadnej krwi ani niczego chociaż to może nei mieć związku, podniosze noge prawą , lewą i ból się nei zwiękasza, lekarz też mi dzisiaj naciskał na brzuch i nic nei było, nie wiem to jakby w środku mnie bolało ale neikiedy da się z tym życ oczywiście ale to jest denerwujące,dziękuje, i prosze o odpowiedzi.
i cześciej trochę mnie boli po prawej stronie ,ale neiwiem już w końcu nic,i niekiedy mi tak bulgocze w brzuchu burczy albo coś ?


wyraźnie czuje ten ból przeważająco w prawej części brzucha już około 7 dni, niekiedy kłuje w tym miejscu, niekiedy pali co to może być ? oczywiście oprócz wspomnianych wyżej objawów na które też czekam aż ktoś odpowie i o co bardzo proszę. a to nei jest może jakieś zapalenie wyrostka ? bo czytam na necie i widze że jest coś takiego jak ostre zapakenie wyrostka to może jest też jakieś łagodniejsze ? jak się pozbyć tego zapalenia ? jak nmam to rozpoznać ? ani podczas badania u leksarza ani podczas naciskanai brzucha nawet mocno w prawą strone nie czuje bólu.
niekiedy lekko zaboli jak mocniej oddycham, neikiedy jak siedze i wstane, jak ide nei boli prawie wogłole, pozatym nie boli tylko z prawej strony chiodź trochę częściej, ale też z prawej i na środku,najczęściej z prawej ale nei cały czas co chwile,.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ola25
Gość









PostWysłany: Sro Lis 30, 2005 2:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też mam nieraz silne palenie w żołądku i przełyku, ale to zwykła zgaga, może też cierpisz na nadkwaśność żołądkową i to wszystko jest wywołane przez soki trawienne?? sama nie wiem
Powrót do góry
Iwa
Gość









PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 10:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja powiem Ci tak, WYLUZUJ, bo zgłupiejesz. Nie przesadzasz trochę? Przy wyrostku miałbys niezły ból. To bulgotanie w żołądku mam często, jak dużo płynów napiję się. A palenie-to pewnie zgaga. Pij miętę. Jest dobra na żołądek, mi zawsze pomaga też na zgagę.
A jeśli sięboisz, to idź i zrób sobie USG brzucha i wszystko się wyjaśni. Przy wrzodach sąbóle zaraz po jedzeniu. Nie masz wrzodów.
Pozdrawiam i zajmij się czymś, by nie myśleć.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group