Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bardzo dziwny atak - prosze o rade.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Amen



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 10:57 pm    Temat postu: Bardzo dziwny atak - prosze o rade. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.

Od kilku dni męczy mnie jakaś choroba, (okropne bóle w mostku i klatce piersiowej, mocne drgawki w nocy, gorączka, kaszel, katar itp.)
Bol w mostku i klatce nasila sie po obudzeniu sie. Potem jest słabszy ale do sedna.

Dzis popołudniu niespodziewanie złapał mnie mocny ból w sercu promieniujący po lewej stronie szyji i chyba nawet do rzuchwy. Za chwile lewa ręka zrobiła się odrętwiała ale jakoś tak dziwnie. Po chwili bóle się uspokoiły, odrętwienie powoli przeszło jednak został ból pod klatka piersiowa i delikatne bóle serca od czasu do czasu.

Wie ktoś co mi się stało? Zwykła choroba czy moze cos powazniejszego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 11:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z sercem nie ma żartów.
jak najszybciej zgłoś się do lekarza. niech skieruje Cię na badania.
nie ma co czekać.
lepiej się upewnić co się dzieje niż martwić na zapas.
lepiej reagować wcześniej.
daj znać co powiedział lekarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Amen



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 12:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście dam znać. Jutro rano, a wlasciwie dzis umówie się na wizyte.

Są jakieś podejrzenia wśród Was co to moglo byc?

Dodam, że mam sporą nadwagę, bardzo źle sie odzywiam, pije mocne kawy - ostatnio ograniczylem sie do jednej mocnej rano. Ogolnie jem tłusto i niezdrowo wieczorem. Ruchu i sportu zero. Pale paczke bardzo mcnych papierosow dziennie. Alkoholu dość dużo bo jedno piwo dziennie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to może to być coś z serce. może coś z miażdżycą. może podwyższony cholesterol i ciśnienie.
wiele może być przyczyn.
dlatego najlepiej udać się do lekarza:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group