Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bakterie w pochwie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nela



Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 1:54 pm    Temat postu: Bakterie w pochwie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem. Proszę o pomoc. Jakiś czas temu wykryto w mnie w pochwie obecnosc bakterii enterococcus faecalis są to bakterie normalnie żyjące w przewidzie pokarmowym człowieka, ale wywołujące przykre dolegliwości w pochwie. Nie działają na mnie antybiotyki. nie wiem co robic trwa to już dwa miesiące. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
basiek
Gość









PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 3:27 pm    Temat postu: musisz zrobic cytologie...wymaz z pochwy...jesli wiesz jaka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to bakteria, nie znaczy to ze dzała na nia ten sam antybiotyk. Kiedys miałam podobny problem i co miesiac bakteria sie mutowała i dostawałam co chwile inny antybiotyk, jest to choroba przewlekła, mi zajeło 2 lata pozbycie sie jej. Moze zapytaj lekarza jakie badania masz robic by wykryc na jaki antybiotyk idzie. Jest jeden dobry antybiotyk ,nazywa sie Sunnamed, jest na wiele szczepów bakterii, to 4 tabletki a działa on przez miesiac. Polecam w kazdej ciezko wyleczalnej bakteryjnej chorobie, ale o niego tez zapytaj lekarza,on mi pomógł ale nie wiem czy Tobie pomoze...

pozdrawiam!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group