Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Badanie histopatologiczne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Wyniki badań
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brzózka



Dołączył: 24 Lip 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Lip 31, 2010 12:17 pm    Temat postu: Badanie histopatologiczne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę o wyjaśnienie wyników badania histopatologicznego:

Rozpoznanie kliniczne: Bioptat z lewej nerki.
Drobne fragmenty o utkaniu raka jasnokomórkowego nerki (G-1) oraz fragmenty nerki prawidłowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katarzyna83



Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: szczecin
PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 9:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Piszę tutaj , ponieważ nie dawno straciłam dziecko w 10 tygodniu w zeszłym tygodniu otrzymałam wynik badania histopatologicznego . Od żadnego lekarza nie otrzymałam konkretnej odpowiedzi , co tak naprawdę się stało , nie wiem już gdzie mogę uzyskać odpowiedź . Postanowiłam ,że napiszę na forum , więc opis badania był taki: Fragmenty doczesnej z ogniskowymi naciekami zapalnymi z limfocytów i neutrofilów oraz kosmki łożyskowe.
Jeśli ktoś może mi coś wyjaśnić będę wdzięczna .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sobol



Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 8:25 pm    Temat postu: interpretacja badania histopatologicznego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prosiłbym o zaanalizowanie moich wyników z biopsji prostaty.

Materiał: 1. płat prawy 2. płat lewy
rozpoznanie kliniczne: PSA 4,95
rozpoznanie histopatologiczne:
I - Adenocarcinoma prostatae (G2), pT1c, Gleason 3+3=6.
II - Hyperplasia fibroleiomyoadenomatosa (nodularis) prostatae
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
grakrz



Dołączył: 22 Sie 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 11:57 am    Temat postu: wynik interpretacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę o interpretację wyniku badania - Tela mucosae cavi uteri sine laesionibus - B (M-00101) b- śred.obfite, brunatne
Z góry dziękuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Wyniki badań Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group