Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Badania w ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Maj 13, 2010 9:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O matko Rolling Eyes Rolling Eyes . No czy ona jest poważna?? W szpitalu podczas przyjęcia zażądają wyników. Przede wszystkim grupy krwi. No jeju co to za dziewucha ?
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 13, 2010 10:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

głupia jakas.. Rolling Eyes a jak dziecko chore jest czy niedobor czegos tam ma..
nieodpowiedzialna i tyle. niech nie idzie. moze sama sobie porod odbierze?
kazda ciezarna ma zlecone badania..czego tu sie bac?co ona ćpa? czy co ze boi sie chociazby badania krwi?... Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martiinka



Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Czw Maj 13, 2010 9:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem sama jest bardzo dziwna nie potrafię się z nią dogadać. ;/
Żadne tłumaczenia do niej nie docierają... Twisted Evil
Po dłuższej rozmowie doszła do wniosku, że pójdzie na badania (uff)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Maj 13, 2010 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no w końcu. Bez badań bedzie miała poważne problemy w szpitalu
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 13, 2010 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oby poszła..
nie masz tej pewnosci.
nie znasz jej osobiscie.
gadac na forum kazdy moze..
a jak zrobi w rzeczywistosci? nikt tego nie wie.
oby poszła po rozum do głowy bo nie daj Boze dziecko sie urodzi chore przez jej głupie obawy i zaniedbanie.. ;/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martiinka



Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje, że poszła ale teraz znam całą sytuacje.
Gdy jej rodzina się dowiedziała, że jest w ciąży odwróciła się od niej nie miała pomocy załamała się....(nie wiem jak tak można) Mad
Nie wiedziała dokąd ma iść ciesze się, że chociaż na forum się odważyła napisać bo co by było gdyby nikomu o tym nie powiedziała.... Crying or Very sad
Dzisiaj napisała mi, że zrobiła już badania a w poniedziałek leci do lekarza Wink ciesze się z tego powodu bo dziewczyna wzięła się w garść Smile
Szukam teraz dla niej numerów do ośrodków dla samotnych matek może wiecie coś na ten temat ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żeby zrobić badania nie trzeba mieć pieniędzy więc nadal nie rozumiem jej postępowania. To mega nieodpowiedzialne. No ale najważniejsze,że jednak zdecydowała się i już wszystko będzie jasne. Oby było dobrze.
Na temat ośrodków pomocy nie wiem za wiele bo to zależy od miejscowości
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej zadzwonic na informacje i zapytac..juz oni beda wiedzieli gdzie skierowac.
a ile ona ma lat ze rodzice tak zareagowali?a co z ojcem dziecka? wg mnie jest małolata ktora została z brzuchem sama..a rodzice? moze poprpstu sie wstydzili za nia ze ma dziecko Bog wie z kim i mało tego została sama bez wsparcia chłopaka. fakt zachowanie godne potepienia ale moze mieszkaja na wsi a tam wszystko inaczej wyglada.. tam jest najwazniejsze co ludzie powiedza.. ;/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group