Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Badania na choroby weneryczne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dominoo



Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 09, 2012 9:23 pm    Temat postu: Badania na choroby weneryczne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Jako, że google kompletnie zawodzą w przypadku tego zagadnienia, mam nadzieję, że ktoś będzie mógł mi pomóc na tym forum.

Chciałbym przebadać się na możliwie największe spektrum chorób wenerycznych, przynajmniej na te najpopularniejsze. Mieszkam w Poznaniu, nie mam żadnych objawów, po prostu trochę paranoję i chcę mieć święty spokój. Do kogo z tym się udać? Rodzinny może mnie skierować? Da radę na NFZ? Czy może trzeba płacić?

Jeżeli znajdzie się ktoś z Poznania z konkretnymi informacjami, to będzie w ogóle super hiper.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Wto Kwi 10, 2012 10:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dominoo Od tego typu chorób jest lekarz Wenerolog, lub Dermatolog-Wenerolog. Najczęstsze choroby to : HIV, kiła, rzeżączka - i to można sprawdzić, jest jeszcze opryszczka narządów płciowych, kłykciny kończyste ale tu leczy się tylko objawy,nosicielstwo tych wirusów nie jest tak groźne jak trzech pierwszych. Jeśli chodzi o skierowanie od lekarza NFZ, to musiałbyś spróbować, najlepiej powiedzieć, że miałeś bliskie "spotkania" z nieznajomymi i obawiasz się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beatris



Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 3:36 pm    Temat postu: Re: Badania na choroby weneryczne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dominoo napisał:
Witam,

Jako, że google kompletnie zawodzą w przypadku tego zagadnienia, mam nadzieję, że ktoś będzie mógł mi pomóc na tym forum.

Chciałbym przebadać się na możliwie największe spektrum chorób wenerycznych, przynajmniej na te najpopularniejsze. Mieszkam w Poznaniu, nie mam żadnych objawów, po prostu trochę paranoję i chcę mieć święty spokój. Do kogo z tym się udać? Rodzinny może mnie skierować? Da radę na NFZ? Czy może trzeba płacić?

Jeżeli znajdzie się ktoś z Poznania z konkretnymi informacjami, to będzie w ogóle super hiper.

Pozdrawiam!


w Poznaniu to idź do Prywatnej Lecznicy Certus, najlepiej na ul. Grunwaldzkiej, mają tam specjalne pakiety badań na choroby weneryczne dla kobiet i mężczyzn, z tego co pamiętam kosztują około 200 zł, ale masz wszystkie podstawowe testy i badanie moczu, a potem możesz też iść od razu na konsultacje do lekarza, pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mr. jerry



Dołączył: 20 Paź 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 10:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że to nic złego, że odświeżam temat, ale w dzisiejszych czasach sami wiecie... Świadomość jest jeszcze bardziej potrzebna.
Niestety w moim przypadku najbliższa klinika, która by oferowała pełny komplet badań jest oddalona o ok 200km co jest bardzo frustrujące. Z drugiej strony chciałem pocieszyć Was, że w takim wypadku też jest wyjście z sytuacji i można np. sobie test zamówić do domu, przykładowo testy na kiłę można mieć już w ciągu paru dni w domu http://wenerolog24.pl/testy/kila-syfilis.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bemka



Dołączył: 24 Lut 2019
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 7:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja będę musiała chyba zrobić test na obecność hpv, wyszła mi niepokojąca cytologia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pldi



Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 9:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja test robiłam i jeszcze bardziej się zestresowałam bo okazało się że mam tego wirusa i pewnie dlatego mam taką słabą cytologię. Zaczełam stosować taki nowy cudowny środek Papilocare https://www.papilocare.com/ podobno bardzo skuteczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group